Babynabytek.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Samolepky na stenu   /   Samolepky na stenu - Dúha so zvieratkami

DOČASNE VYPREDANÉ - Samolepky na stenu - Dúha so zvieratkami

Samolepky sú ideálnym riešením, pre rýchlu zmenu a dekoráciu detskej izby. Krásny motív dúhy a zvieratiek vynikne v každej detskej izbičke a vykúzli deťom úsmev .. viac

Naša cena: 13,00 €
celkové hodnotenie
5
2 celkové hodnotenie

Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
35246-0 Samolepky na stenu - Dúha so zvieratkami
13,00 €
dočasné vypredané

Samolepky na stenu - Dúha so zvieratkami

Samolepky sú ideálnym riešením, pre rýchlu zmenu a dekoráciu detskej izby. Krásny motív dúhy a zvieratiek vynikne v každej detskej izbičke a vykúzli deťom úsmev na tvári. Jemné farby ožiaria každý interiér príjemnou atmosférou.

Samolepky sú vyrobené zo samolepiacej fólie, ktorá minimalizuje odrazy svetla a odoláva slnečnému žiareniu. Samolepky na stenu sú ľahko udržiavateľné, stačí len pretrieť vlhkým obrúskom. Aplikácia aj odstránenie je veľmi jednoduchá.

Vlastnosti:

  • kvalitné spracovanie
  • krásny motív
  • nápaditá dekorácia
  • jednoduchá aplikácia
  • ľahké odstránenie
  • celkové rozmery na stene 51 x 77 cm

Upozornenie: Hoci výrobca uvádza, že samolepky je možné ľahko odlepiť bez poškodenia podkladu, odporúčame si pred lepením kvalitu podkladu (náter, omietka) overiť . Uvádzame, príklady, kedy môže dôjsť k poškodeniu podkladového náteru: (1) náter riadne nepriľnul k podkladu (stene); (2) jedná sa o starší múr, ktorý bol natretý niekoľkými nátermi cez seba); (3) stena mohla byť zle ošetrená pred aplikáciou náteru.

Farba: mix farieb

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
5
2 zákazníkov
hodnotilo