Babynabytek.sk   »   Detská izba

Detská izba

Zariaďujete detskú izbu? Máme pre vás kompletné vybavenie do detskej izby. Kusový nábytok i celú izbovú zostavu. Pre bábätká, školákov i teenagerov.

Prvé bábätko v rodine je veľkou výzvou pre každého rodiča. My vám pomôžeme s výberom nábytku, lôžkovín i dekorácií. Vďaka nim bude detskú izbičku malým kráľovstvom pre odpočinok, hru i spánok.

Hoci staršie deti už majú izbu zariadený, ako rastú, potrebujú miesto malej postieľky väčšiu detskú posteľ . Navyše v izbičke pribúda hračiek a oblečenia sa začína kopiť. Prišiel čas urobiť si radosť novým kusom nábytku . Čo poviete?

V izbe, ktorý zdieľa viac súrodencov často nájde uplatnenie poschodová posteľ , veľké šatníkové skrine alebo niekoľko komôd. Obľúbeným kusom nábytku sú tiež rôzne regálové a policové systémy.

Ani sa nenazdáte a detská izba sa premení na študentský. Bez poriadneho písacieho stola a pracovné stoličky si taký izbu pre študenta nevieme predstaviť. Preto u nás nájdete tiež nadčasový nábytok, ktorým nepohrdne ani teenager.

Či už zháňate doplnok do detskej izby alebo celú kolekciu nábytku, babynabytek je to pravé miesto, kde si vyberiete. Podľa potreby, štýlu i miesta, ktoré vám ešte v detskej izbe zostalo.

Strana: 1 3 4 5 6 7 8 9 10... 46

celkom 1351 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Strana: 1 3 4 5 6 7 8 9 10... 46