Babynabytek.sk   »   Hračky pre deti   /   Výtvarné hračky   /   Kresliaca šablóna abeceda

DOČASNE VYPREDANÉ - Kresliaca šablóna abeceda

Šablóna s veľkými písmenami je perfektnou prípravou na písanie. Zaveste rámček na stenu a vymieňajte šablóny, aby ste získali hračku, ktorá súčasne rozvíja .. viac

Naša cena: 16,50 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie

Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
31502-0 Kresliaca šablóna abeceda
16,50 €
dočasné vypredané

Kresliaca šablóna abeceda

Šablóna s veľkými písmenami je perfektnou prípravou na písanie. Zaveste rámček na stenu a vymieňajte šablóny, aby ste získali hračku, ktorá súčasne rozvíja detské schopnosti.

Hračka je nápomocná pri učení sa písať a cvičení jemných motorických zručností. Vďaka kresliacej šablóne sa dieťa učí, ako vyzerajú jednotlivé písmená a aj jej poradie v abecede. Písmená sú pomerne veľké (výška 5,5 cm), takže si ich môžete pohodlne precvičovať. Vedľa každého písmena sú šípky a číslice určujúce poradie nasledujúcich ťahov.

Kresliaca šablóna je dobre premyslená vzdelávacia hračka, ktorá sa hodí aj do materských škôlok. Vďaka pevnej konštrukcii je odolná a trvalá.

Predávame iba šablónu bez rámčeka .

Šablónu je možné použiť aj bez rámčeka, pokiaľ ju umiestnite na stôl alebo na podlahu. Písať môžete štetčekom, pastelkami alebo prepisovacou ceruzkou.

Produkt je vyrobený z materiálu na báze dreva. Na fotografiách sú zobrazené príklady šablón v rámčeku. Rámček treba dokúpiť samostatne.

Vek: 3+

Rozmery: 60 x 40 cm

Spĺňa bezpečnostné normy EÚ.

Fotky užívateľov

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo