Babynabytek.sk   »   Hračky pre deti   /   Výtvarné hračky   /   Kresliaca šablóna číslica

DOČASNE VYPREDANÉ - Kresliaca šablóna číslica

Šablóna s číslicami od 0 do 9 je perfektnou pomôckou na prvé počítanie. Zaveste rámček na stenu a vymieňajte šablóny, aby ste získali hračku, ktorá súčasne .. viac

Naša cena: 16,10 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie

Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
31503-0 Kresliaca šablóna číslica
16,10 €
dočasné vypredané

Kresliaca šablóna číslica

Šablóna s číslicami od 0 do 9 je perfektnou pomôckou na prvé počítanie. Zaveste rámček na stenu a vymieňajte šablóny, aby ste získali hračku, ktorá súčasne rozvíja detské schopnosti.

Vďaka kresliacej šablóne sa dieťa učí, ako vyzerajú jednotlivé číslice a aj jej poradie. Číslice sú pomerne veľké (výška 8,5 cm), takže si ich môžete pohodlne precvičovať. Vedľa každej číslice sú šípky ukazujúce poradie kreslených ťahov. Okrem toho sú pod číslicami bodky, ktoré počtom zodpovedajú danému číslu.

Kresliaca šablóna je dobre premyslená vzdelávacia hračka, ktorá sa hodí aj do materských škôlok. Vďaka pevnej konštrukcii je odolná a trvalá.

Predávame iba šablónu bez rámčeka .

Šablónu je možné použiť aj bez rámčeka, pokiaľ ju umiestnite na stôl alebo na podlahu. Kresliť môžete štetčekom, pastelkami alebo prepisovacou ceruzkou.

Produkt je vyrobený z materiálu na báze dreva. Na fotografiách sú zobrazené príklady šablón v rámčeku. Rámček treba dokúpiť samostatne.

Vek: 3+

Rozmery: 60 x 40 cm

Spĺňa bezpečnostné normy EÚ.

Fotky užívateľov

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo