Babynabytek.sk   »   Detský nábytok   /   Svietidlá   /   Stolné lampy   /   Nočné svetlo FLOW - Veľryba Moby

DOČASNE VYPREDANÉ - Nočné svetlo FLOW - Veľryba Moby

Roztomilé nočné svetlo v tvare veľryby sa stane obľúbeným kamarátom vášho dieťaťa. Malé rozmery a jednoduché ovládanie pomocou poklepania na chrbát, robia z .. viac

Naša cena: 30,60 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie

Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
35445-0 Nočné svetlo FLOW - Veľryba Moby
30,60 €
dočasné vypredané

Nočné svetlo FLOW - Veľryba Moby

Roztomilé nočné svetlo v tvare veľryby sa stane obľúbeným kamarátom vášho dieťaťa. Malé rozmery a jednoduché ovládanie pomocou poklepania na chrbát, robia z tohto nočného svetla ideálneho spoločníka aj na cesty alebo do iných miestností. Jemná textúra umožňuje deťom maznať sa s nočným svetlom a vytvoriť si tak príjemný rituál pred spaním. Takéto nočné svetlo môže byť užitočným nástrojom na uľahčenie spánku a vytvorenie príjemného prostredia v detskej izbe.

Možnosť meniť intenzitu svetla znamená, že svetlo môže byť prispôsobené rôznym situáciám a preferenciám detí. Jemné osvetlenie je ideálne pre pokojný spánok, zatiaľ čo svetlejšie nastavenie môže byť využité pri čítaní alebo hraní. Meniť farbu osvetlenia na rôzne odtiene, vrátane červenej, žltej, zelenej, modrej a viacfarebnej, pridá do izby zábavný a kúzelný prvok.

Kombinácia prevádzky na batérie a zabudované dobíjacie batérie ponúkajú flexibilitu pri používaní svetla. Deti môžu mať svetlo na dosah ruky, aj keď nie sú v blízkosti zásuvky. Funkcia automatického vypnutia po 15 minútach pomáha ušetriť energiu a zaisťuje, že svetlo nebude svietiť po celú noc, čo môže byť pre deti prínosné pre zdravý spánok.

Vlastnosti :

  • zmena svetla pomocou poklepania
  • možnosť svietenia po celú noc
  • možnosť automatického vypnutia po 15 minútach
  • prevádzka na batérie
  • zabudovaná dobíjacia batéria
  • kompatibilný s micro USB
  • príjemný materiál

Rozmery :

  • 15 cm x 10 cm x 12 cm
MOTÍVY: Zvieratká
FARBY: biela

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo