Babynabytek.sk   »   pravidlá testovanie

pravidlá testovanie

1. AKO S NAMI TESTOVAŤ?

  • PRIHLÁSITE na testovanie
  • Vyplníte potrebné údaje na testovanie
  • Čakáte či budete vybraní na testovanie
  • Otestujete v praxi
  • Popíšete svoju skúsenosť v krátkej recenziu (podmienkou sú fotografie s daným testovacím produktom)

2. KTO MÔŽE TESTOVAŤ

Testovanie sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky, ktorá vyplnila prihlasovací formulár vrátane osobných údajov a vyjadrila súhlas s registráciou a podmienkami použitia. Z viac osôb, ktoré majú zhodné priezvisko a / alebo doručovaciu adresu, získa produkt vždy len jedna osoba.

3. ČO SA testuje?

Produkty pre testovanie vyberáme z ponuky nášho eshopu www.babynabytek.cz

4. KEDY SA testuje?

Testujeme vždy v termínoch pre danú kampaň. Informáciu a podmienky zasielame všetkým prihláseným užívateľom v newsletteri, nájdete ho tiež tu na webových stránkach a na našom Facebook profile . Tam sa dozviete, kedy bude prebiehať prihlásenie na testovanie a ako postupovať.

5. AKO sa prihlásite k TESTOVANIE?

Ak sa chcete zúčastniť testovania, je potrebné vyplniť prihlasovací formulár. Potom doplníte potrebné údaje a napíšete, prečo máte záujem o toto testovanie. Potom ste už automaticky prihlásený / a na testovanie zvoleného výrobku.

6. AKO SÚ záujemcovia vyberanie?

Dôležité pre zaradenie do testovania je vyplnenie prihlasovacieho formulára. Dôraz bude daný na Vašu odpoveď: Prečo chcete práve Vy testovať tento výrobok. Finálny výber vykonávame spoločne s brand managerom produktu. Vybraní záujemcovia testovanie budú informovaní emailom.

7. AKO TESTOVANÝ VÝROBOK HODNOTIŤ?

Hodnotíte vyplnením formulára a svojim slovným zhodnotením. Vaše hodnotenie by malo byť vložené do 14 dní po obdržaní produktu. Počas testovania budeme s vami komunikovať a pomáhať s prípadnými otázkami ohľadom testujúceho produktu. Súčasťou vašej recency bude 5-10 fotografií či videa, ktoré budú zverejnené na webovej stránke eshopu www.babynabytek.cz.

8. KEDY PRODUKT K TESTOVANIE dostanete?

Produkty sú rozosielané priamo od nás. Sú spravidla distribuované ihneď po uverejnení vybraných záujemcov. Ak Vám produkt nedorazí do 7 pracovných dní od vyhlásenia, ozvite sa nám na email info@babynabytek.cz a my doručenie preveríme.

9. vraciate TOVAR SPÄŤ?

Nie. Testujúci produkt, ktorý budete testovať Vám zostáva.