Babynabytek.sk   »   O nás

O nás

Za vznikom internetového obchodu stojí mladí rodičia, ktorí sa rozhodli na základe vlastných skúseností ponúknuť Českému trhu kvalitný detský tovar za dobrú cenu. Firma sa postupne rozrastala z rodinného domu až do skladových priestorov o rozlohe 2 tis. m². S vzrastajúcou dopytom, sme rozširovali našu ponuku a snažili sa plniť priania klientov.

Teraz sa riadime, rovnako ako v minulosti, predovšetkým požiadavkami a potrebami mamičiek, oteckov a hlavne detí. Sledujeme nové trendy a inšpirujeme sa v celom svete a tiež u našich zákazníkov. Vieme, čo rodičia chcú a čo v Česku doteraz chýbalo. Naše kvalitné služby ponúkame od roku 2008 a pre veľký úspech pôsobíme tiež od roku 2010 na Slovenskom trhu. Výrobky, ktoré privedieme na trh, dôkladne vyberieme a vyskúšame na "vlastné" deti  Naším cieľom je, aby produkty spĺňali všetky nároky zákazníkov a bezpečnostné normy. Neustále ponuku rozširujeme a dopĺňame v súlade s novými trendmi. Zakladáme si na bezpečnosti, kvalitnom prevedení a zdravotnej nezávadnosti všetkých ponúkaných produktov. V našej ponuke nájdete predovšetkým detské postele rôznych veľkostí, typov a použitých materiálov. Tiež detské matrace, rozličný detský nábytok, dekorácie, obliečky, koberce a tiež širokú ponuku dojčenského tovaru.

Náš tím má rád nové výzvy a nápady. Snažíme sa o to, aby naša ponuka bola iná ako u ostatných. Myšlienka a motto našej spoločnosti, ktorou sa riadime, môže byť pre mnohých klišé, ale je to naozaj spokojný zákazník.

Neustále našu ponuku zväčšujeme, radi skúšame nové veci, ktoré môžeme ponúknuť zákazníkom. Hľadáme tie produkty, ktoré sú nielen praktické, ale ktoré vždy potešia.

Našim cieľom je rozdávať radosť!