Babynabytek.sk   »   Detský nábytok   /   Sedačky a kresielka   /   Sedačky   /   Detská pohovka - kvetinky

PREDAJ SKONČIL - Detská pohovka - kvetinky

Originálna a praktická detská pohovka pre deti. Môže slúžiť ako na spanie, odpočívanie, tak i kreslenie alebo pozeranie na rozprávky a hranie hier. Doplnok do .. viac

Naša cena: 65,00 €
celkové hodnotenie
4.9
23 celkové hodnotenie


Detská pohovka - kvetinky

Originálna a praktická detská pohovka pre deti. Môže slúžiť ako na spanie, odpočívanie, tak i kreslenie alebo pozeranie na rozprávky a hranie hier. Doplnok do detskej izby alebo hracieho kútika. Pohovka je ľahká dieťa si ju môže ľahko samo premiestniť kdekoľvek, rozložiť aj zložiť. Pohovka je z veľmi kvalitných materiálov a bude Vám slúžiť dlhú dobu.  Vďaka priloženému štvrtému dopínaciemu sedáku je možné vyvýšiť sedenie alebo ho predĺžiť. Možno ju pripnúť na suchý zips. Operadlo pohovky je pevné kvôli celkovej stabilite pohovky a výhody pre deti ktoré sa môžu bez obáv oprieť.

Rozmery zložené pohovky: 
Šírka 98 cm 
Výška 59 cm 
Hĺbka 48 cm 

Rozmery rozloženej pohovky + 4 prídavného sedáka 
Šírka 98 cm 
Výška 59 cm 
Dĺžka 168 cm

Plocha na spanie 71,5 cm x 160 cm  Výška peny 8 cm  Každý komplet obsahuje pohovku, dodatočný vankúšik, 4 prídavný sedák a sedací vak.  Poťah pohovky je vyrobený zo 100% bavlny s pridaným welurem odolným voči ušpineniu. Po zašpinení je možné poťah zložiť a vyprať v práčke.

FARBY: zelená, s detským motívom (obrázky)

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.9
23 zákazníkov
hodnotilo