Babynabytek.sk   »   Dekorácie   /   Nástenné a okenné   /   Samolepky na okno   /   Samolepiaca dekorácia - mraky a vtáčiky 0,5 m²

Zľava

PREDAJ SKONČIL - Samolepiaca dekorácia - mraky a vtáčiky 0,5 m²

Samolepiaca dekorácia Mraky a vtáčiky s rozmermi 0,5 metra štvorcového v rôznych odtieňoch modrej farby, farebných vtáčikov a pestrých motýlikov a slniečka. .. viac

Naša cena: 22,10 €
Pôvodná cena: 27,70 €
celkové hodnotenie
4.3
23 celkové hodnotenie


Samolepiaca dekorácia - mraky a vtáčiky 0,5 m²

Samolepiaca dekorácia Mraky a vtáčiky s rozmermi 0,5 metra štvorcového v rôznych odtieňoch modrej farby, farebných vtáčikov a pestrých motýlikov a slniečka. Motív pôsobí príjemným dojmom a svojím starostlivým výtvarným spracovaním sa radí k žiadaným dekoráciám.

Veľmi jednoducho sa lepia a je možné ich jednoducho premiestňovať podľa želania a fantázie detí. Jednoducho sa otierajú vlhkou handričkou.

Polomatná samolepiaca fólia, z ktorej je dekorácia vyrobená, má vďaka použitej technológii veľmi živé a výrazné farby. Eliminuje odrážanie svetla pri pohľade zo všetkých uhlov, čo dodáva dekorácii reálny vzhľad. Samolepky nemajú žiaden nepríjemný zápach, sú odolné voči slnečnému žiareniu a sú tlačené ekologickými, zdravotne nezávadnými farbami. Dekoráciu je možné lepiť na hladké a suché steny, okná, dvere a nábytok – všade tam, kam si to detská fantázia rozhodne.

- slnce - polomer 14 cm
- 18 x mrak - od 17 cm x 8 cm do 7 cm x 5 cm
- 18 x vtáčik - od 11 cm x 7 cm do 8 cm x 5 cm
- 16 x motýlik - od 8 cm x 5 cm do 5 cm x 3 cm

Môže byť pekne kombinovaná so súpravou Domčeky. Nižšie v obrázkoch je uvedený názorný príklad.

MOTÍVY: vtáčiky, mráčky
viac značky: Mint Kitten

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.3
23 zákazníkov
hodnotilo