Babynabytek.sk   »   Detský nábytok   /   Záhradný nábytok   /   Záhradné domčeky   /   Záhradný domček Dream House

Zľavy

DOČASNE VYPREDANÉ - Záhradný domček Dream House

Plastový záhradný domček Dream House je ideálnym miestom pre vaše deti, kde môžu stráviť svoj voľný čas vonku. Domček je vyrobený z kvalitného plastového .. viac

Naša cena: 72,40 €
celkové hodnotenie
4
1 celkové hodnotenie

Kód: Varianta: Cena: Dostupnosť:
34793-0 Záhradný domček Dream House
72,40 €
dočasné vypredané

Záhradný domček Dream House

Plastový záhradný domček Dream House je ideálnym miestom pre vaše deti, kde môžu stráviť svoj voľný čas vonku. Domček je vyrobený z kvalitného plastového materiálu a ponúka dostatok priestoru pre hrátky a zábavu.

Domček má veľkosť 109 x 95 x 118 cm a je vhodný pre deti od 2 rokov. Jeho strecha je vyrobená z pevného plastu a chráni pred slnkom a dažďom. Vstupné dvere sú vybavené kľukou, ktorú je možné ľahko otvoriť a zavrieť. Okná sú bez výplne a umiestnené na všetkých stranách domčeka, čo umožňuje prirodzené svetlo a dobrý výhľad.

Dizajn záhradného domčeka je moderný a farebný, a bude sa hodiť do každej záhrady či na každú terasu . Domček sa ľahko zostavuje a nie je potrebné k nemu žiadneho špeciálneho náradia. To všetko robí z plastového záhradného domčeka Dream House skvelú voľbu pre každého, kto hľadá bezpečný spôsob, ako deťom ponúknuť zábavu na čerstvom vzduchu.

Rozmery: 109x95x118

Farby: červená, zelená, modrá

Fotky užívateľov

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
1 zákazníkov
hodnotilo