Adventné zľavy až 32 %

Babynabytek.sk   »   Montessori   /   Montessori hračky a pomôcky   /   Manipulačná tabuľa L

PREDAJ SKONČIL - Manipulačná tabuľa L

Manipulačná tabuľa (nazývaná aj senzorická tabuľa) je v posledných rokoch hitom medzi hračkami. Táto hračka poteší deti aj rodičov, ktorí nájdu chvíľku oddychu, .. viac

Naša cena: od 118,40 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie

Manipulačná tabuľa L

Manipulačná tabuľa (nazývaná aj senzorická tabuľa) je v posledných rokoch hitom medzi hračkami. Táto hračka poteší deti aj rodičov, ktorí nájdu chvíľku oddychu, keď sa najmenší hrajú s doskou. A to všetko vďaka jednoduchému a estetickému vzhľadu spojenému s mimoriadnou funkčnosťou. Čo je však najdôležitejšie, je hodnota, ktorú doska prináša do rozvoja každého dieťaťa.

Tabuľa je vyrobená v duchu Montessori - umožňuje spoznávať svet a rozvíjať samostatnosť, logické myslenie, vnímavosť a kreativitu. Predmety umiestnené na tabuli poskytujú nielen zábavu, ale tiež sa dieťa pri hraní s nimi učí nové tvary a materiály, a preto je tabuľa vzdelávacia hračka.

Na tabuľu veľkosti L je na drevenej doske pripevnených 27 dielikov. Každý z nich poskytne dieťaťu nielen zábavu, ale aj nenúteným spôsobom podnieti fantáziu a zvedavosť.

Na doske nájdete: žiarovka, zvonček, západka, veľký kruh, spona s visiacim zámkom, visiaci zámok, rukoväť, karabína, uši s kruhom, drevené ozubené kolesá, spinner, kalkulačka, pásková pracka, suchý zips, čísla, obdĺžnikové bludisko s lietadlom, zrkadlo, hodinky, topánka na šnurovanie.

Špecifikácia:

  • Materiál: 15 mm preglejka
  • Rozmery: 60 x 48 cm
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Obsah balenia:

  • stojan
  • montážne skrutky
  • pánty

Tabuľa je na výber v 3 farbách: ružová, modrá, mint

viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo