3D tapeta - myška Minnie

Novinka Walltastic.Znáte Mickey Mouse? Potom určtě poznáte aj Minnie a Daisy. Úžasná tapeta s novým motívom. Nádherný doplnok do izbičky každého .. viac

Naša cena: 54,50 €
Pôvodná cena: 65,70 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Pošli to ďalej:
Kód: Varianta: Cena:
3086-0 3D tapeta - myška Minnie 65,70 € 54,50 €

3D tapeta - myška Minnie

Novinka Walltastic.Znáte Mickey Mouse? Potom určtě poznáte aj Minnie a Daisy. Úžasná tapeta s novým motívom. Nádherný doplnok do izbičky každého dievčatka.

Skladá sa z 12 kusov tapiet. Na stenu izby umiestnenie tapety budete potrebovať miesto s veľkosťou 244 x 305 cm. Jednoduché, rýchle ručné nalepenie, bez predchádzajúcej skúsenosti z lepením tapiet. Možno nalepiť na už existujúce tapety. Je to krásna možnosť výzdoby izbičke, alebo detského kútika. Aj v prípade ak je stena izbičke väčší obrázok krásne vyniká nalepený uprostred.

INŠTRUKCIE na nalepenie fototapety - POUŽITIE LEPIDLÁ NA PAPIEROVÉ TAPETY

Vyberte diel č 1.Položte diel tapety obrázkom nadol na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvíľku nechajte "prevlhčiť" a umiestnite na stenu.

Opakujte rovnaký postup u dielov 2 až 12.
Skôr ako začnete:Vaša tapeta sa skladá z dvanástich dielov. Odporúčame položiť jednotlivé diely na zem v presnom poradí a skontrolovať prípadné vady.

Umiestnenie prvého dielu určuje celkový vzhľad dokončenej tapety, venujte umiestnenie a nalepenie čas a pozornosť.

Inštalácia jednotlivých dielov:Pri inštalácii dielov prosím presne dodržujte rady výrobcu. Pri lepení jednotlivých dielov nečakajte príliš dlho, aby boli okraje zarovnané. Tapeta začína po nalepení na stenu schnúť, takže majte na pamäti, že musíte nalepiť všetky diely tapety pred tým, než si urobíte pauzu.
Pre mokrú tapetu je bežné, že je o cca 1cm väčší než suchá panna.Prebytočné lepidlo z tapety opatrne odstráňte mäkkou handričkou.Odporúčame lepiť jednotlivé diely málinko cez seba, zabránite tak vzniknutia medzier medzi jednotlivými dielmi po uschnutí tapety.

Príliš veľa drhnutie a čistenie odstráni z papiera farbu.

V prípade, že produkt nie je na sklade, doručenie do Vianoc garantujeme len pri objednaní do 1. decembra. Ďakujeme Vám za pochopenie.

viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo