BAZAR Detská posteľ s úložným priestorom Timi - zelená - rozmer na matrac 180x80cm

Posteľ bola iba zložená a nesie stopy po montáži. Detská posteľ TIMI Detská posteľ TIMI s úložným priestorom - je vyrobená z kvalitného borovicového dreva vo .. viac

Naša cena: 116,00 €
Pôvodná cena: 188,30 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Pošli to ďalej:
Kód: Varianta: Cena:
21769-0 BAZAR Detská posteľ s úložným priestorom Timi - zelená - rozmer na matrac 180x80cm 188,30 € 116,00 €

BAZAR Detská posteľ s úložným priestorom Timi - zelená - rozmer na matrac 180x80cm

Posteľ bola iba zložená a nesie stopy po montáži. Detská posteľ TIMI Detská posteľ TIMI s úložným priestorom - je vyrobená z kvalitného borovicového dreva vo farbe zelená. Každá hrana pri posteli je zaoblená pre bezpečnosť detí. Posteľ sa vyrába v prevedení, zelená. Posteľ má certifikát FSC Každá posteľ je 3x morená a lakovaná atestovanými farbami. Posteľ obsahuje: Rám postele, rošt pod matrac, inštrukcie, úložný priestor, komplet skrutiek pre montáž postele. Posteľ je vyrobená z lepeného borovicového dreva bez hrčí. Drevo je prírodný materiál, ktorý nás sprevádzal po tisíce rokov. Je odolné, príjemné na dotyk, starnutie dreva dodáva tomuto materiálu väčšiu cenu a krásu a neuvoľňuje zdraviu škodlivé látky počas používania. Žiadny materiál z laminátovej dosky, mdf, atd nemôže nahradiť prírodný masívny drevený výrobok. Výrobky z masívneho lepeného dreva sa osvedčili časom ako veľmi kvalitný materiál. Pri tomto dreva sa veľmi starostlivo vyberajú len tie najlepšie kusy a tímpádem tieto dosky neobsahujú hrče, ktoré v prirodzenom prevedení tento materiál obsahuje. Preto sa tiež predchádza komplikáciám ako prasknutie v suku, alebo nevzhľadné a nerovné štruktúre. Masívne liate drevo je synonymom pre vysokú kvalitu, pevnosť a trvanlivosť. Tieto drevené postele majú veľmi stabilnú konštrukciu a zaisťujú dlhoročné bezpečné používanie bez známok opotrebovania. Starostlivé vyhladenie povrchu spôsobuje prirodzenú hru farieb a vytvára unikátny estetický vzhľad. Matrac nie je súčasťou postele, nájdete ju v ľavom menu sekcia matraca. Nosnosť postele je 80kg.

V prípade, že produkt nie je na sklade, doručenie do Vianoc garantujeme len pri objednaní do 1. decembra. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo