Babynabytek.sk   »   Detské postele

Detské postele

Detské postele a postieľky tvoria srdce detskej izby. Ponúkame viac než 333 modelov detských postieľok, aby ste si mohli vybrať podľa rôznych požiadaviek. Vyberte si napríklad podľa:

  • vyhotovenia a tvaru - klasické detské postele nevyjdú z módy, či už ide o jednolôžka, postele s prístelkou alebo poschodové postele (palandy) pre súrodencov. Hitom posledných rokov sú tiež postele vo forme auta alebo postele vo forme domčeka. Do malých detských izieb sa najviac hodí multifunkčné postele, ktoré v sebe kombinujú viac kusov nábytku a tým šetria cenné miesto.
  • materiálu - pre odolnosť, stabilitu a prírodný vzhľad dreva sú stále veľmi obľúbené detské postele z masívu. Napríklad z borovice. Ak vás kresba dreva príliš nezaujíma a dávate prednosť širšej palete farieb za rozumnú cenu, prezrite si naše detské postele z lamina (dosiek na báze dreva: MDF; LTD; HDF). A čo také kovové postele, ktoré sú na prvý pohľad jedinečné, elegantné a štýlové?
  • farby - pretože farby ovplyvňujú náladu každého dieťaťa a tvoria atmosféru detskej izby, pamätajte na to aj pri výbere postele. Do izieb v jemných pastelových farbách sa hodí čisto biela detská posteľ. Obľúbené sú však aj postele v prírodnom dekore alebo postele s potlačou detských motívov.

A čo šuplíky k posteliam? V našej ponuke nájdete detské postele s úložným priestorom aj bez neho. K vybraným posteliam si môžete úložné priestory kúpiť samostatne.

U nás si môžete taktiež kúpiť detskú posteľ s matracom alebo si detský matrac môžete vybrať samostatne podľa svojich požiadaviek v kategórii Detské matrace.

Ak hľadáte lacné detské postele, nájdete ich priamo tu.

Strana: 1 2 3 5 7 8

celkom 239 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Strana: 1 2 3 5 7 8

Širokú ponuku detských postelí, ktorá vás poteší výberom, kvalitou a cenou, nájdete na Babynabytek.sk!

Čakáte na novinky? Napíšeme vám!