Babynabytek.sk   »   Všetko pre dojčatá

Všetko pre dojčatá

Potreby na prebaľovanie a kúpanie zahŕňajú veľa položiek. Nepostrádateľné sú prebaľovacie podložky s farebnými motívmi, ktoré sa vyrábajú z kombinácie 100% bavlny a bieleho plátna. Vnútri je zašitá silikónová výplň. Umožňuje podložku prať pri teplotách 30 ° a tiež žehliť pri rovnakej teplote.

Vaničky pre bábätká sa ponúkajú hlboké a dostatočne ergonomicky tvarované s rozmermi 100 x 48 cm. Užívajú sa až do 1 roku veku dieťaťa. Vďaka anatomickému tvaru sa s nimi veľmi ľahko manipuluje. Dopĺňajú sa molitanovými ležadlami, ktoré zaistia dokonalú polohu a bezpečie dieťaťa. Vyrába sa zo zdravotne nezávadného mäkkého molitanu.

Detské osušky tvorí vysoko savý a príjemný materiál, zvyčajne mikrovlákno, ktoré nedráždia detskú pokožku. Kapucňa chráni hlavičku, rozmery osušiek sú rôzne, napríklad 76 x 80 cm alebo 100 x 110 cm podľa toho pre aké staré dieťa sú určené.

 

Kvalitné, savé a mäkké, také sú detské plienky v ponuke. Napríklad ide o bambusové vlákno, ktoré zabezpečí vyššiu jemnosť a savosť ako plienky bavlnené. Spĺňajú požiadavky hygienických noriem a sú antialergické. Dajú sa prať v práčke, avšak bez použitia aviváže, ktorá znižuje savosť.

Strana: 1 2 3 5

celkom 167 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Strana: 1 2 3 5