Babynabytek.sk   »   Biely nábytok a vybavenie v bielej farbe do detskej izbičky

Biely nábytok a vybavenie v bielej farbe do detskej izbičky

Čistý biely nábytok a doplnky do detských izieb sú nadčasové a univerzálne. Biela farba je vhodná pre všetky deti, bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Dievčatá a chlapci v predškolskom alebo školskom veku si rýchlo zvyknú na biely dekor.

Každý kus bieleho nábytku spĺňa bezpečnostné požiadavky, ktoré výrobcom ukladá medzinárodná legislatíva. Výhodou bieleho nábytku je, že sa dá umývať, pretože nič nezastaví kreativitu menších detí a tie kreslia priamo na nábytok;)

Vyberte si materiál bieleho nábytku podľa vašich očakávaní. Masívne drevo s bielym náterom je odolné a pri dobrej starostlivosti má lepšiu životnosť ako laminát. Biely laminát je zlatý stred za prijateľnú cenu. Alternatívou sú aj MDF dosky upravené na bielo.

Biela farba sa dokonale kombinuje s pastelovými farbami alebo prírodnými tónmi. Kombinácia bielej farby a prírodného materiálu poteší fanúšikov škandinávskeho (severského) štýlu. Biela farba je ideálna ako flexibilný základ, ktorý sa ľahko prispôsobí rôznym dekoratívnym zmenám, ako dieťa rastie a jeho záujmy sa menia.

U nás nájdete biele postieľky, biele postele, komody a debny na hračky. Vyberte si ešte dnes. S výberom vám radi poradíme.

Máte vybrané:

Strana: 1 3 5

celkom 121 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Strana: 1 3 5

Pre oživenie izbičky si prehliadnite náš farebný nábytok.