VIANOČNÝ DARČEKOVÝ SPRIEVODCA» Zobraziť »

Babynabytek.sk   »   Montessori   /   Montessori hračky a pomôcky   /   Veľká boho manipulačná tabuľa

PREDAJ SKONČIL - Veľká boho manipulačná tabuľa

Manipulačná tabuľa (nazývaná aj senzorická tabuľa) je v posledných rokoch hitom medzi hračkami. Táto hračka poteší deti aj rodičov, ktorí nájdu chvíľku oddychu, .. viac

Naša cena: 124,40 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie

Veľká boho manipulačná tabuľa

Manipulačná tabuľa (nazývaná aj senzorická tabuľa) je v posledných rokoch hitom medzi hračkami. Táto hračka poteší deti aj rodičov, ktorí nájdu chvíľku oddychu, keď sa najmenší hrajú s doskou. A to všetko vďaka jednoduchému a estetickému vzhľadu spojenému s mimoriadnou funkčnosťou. Čo je však najdôležitejšie, je hodnota, ktorú doska prináša do rozvoja každého dieťaťa.

Tabuľa je vyrobená v duchu Montessori - umožňuje spoznávať svet a rozvíjať samostatnosť, logické myslenie, vnímavosť a kreativitu. Predmety umiestnené na tabuli poskytujú nielen zábavu, ale tiež sa dieťa pri hraní s nimi učí nové tvary a materiály, a preto je tabuľa vzdelávacia hračka.

Na veľkej boho tabuli je pripevnených 30 dielikov. Každý z nich poskytne dieťaťu nielen zábavu, ale aj nenúteným spôsobom podnieti fantáziu a zvedavosť.

Na doske nájdete: Kontakt so zástrčkou, prepínač, zámok, západku, rukoväť, drevené gule, topánka so šnurovaním, zrkadlo, retiazkový zámok, zvonček, kalkulačka, svetlá s 3 LED a 3 tlačidlami, hodiny, Dvere (2 kusy), kľučka, triedič (6 položiek), bludisko s lietadlom, ložiská ...

Špecifikácia:

  • Materiál: 15 mm preglejka
  • Rozmery: 60 x 48 cm
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Obsah balenia:

  • stojan
  • montážne skrutky
  • pánty
viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo