Babynabytek.sk   »   Montessori   /   Montessori hračky a pomôcky   /   Manipulačná tabuľa M

PREDAJ SKONČIL - Manipulačná tabuľa M

Manipulačná tabuľa (nazývaná aj senzorická tabuľa) je v posledných rokoch hitom medzi hračkami. Táto hračka poteší deti aj rodičov, ktorí nájdu chvíľku oddychu, .. viac

Naša cena: od 70,90 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie

Manipulačná tabuľa M

Manipulačná tabuľa (nazývaná aj senzorická tabuľa) je v posledných rokoch hitom medzi hračkami. Táto hračka poteší deti aj rodičov, ktorí nájdu chvíľku oddychu, keď sa najmenší hrajú s doskou. A to všetko vďaka jednoduchému a estetickému vzhľadu spojenému s mimoriadnou funkčnosťou. Čo je však najdôležitejšie, je hodnota, ktorú doska prináša do rozvoja každého dieťaťa.

Tabuľa je vyrobená v duchu Montessori - umožňuje spoznávať svet a rozvíjať samostatnosť, logické myslenie, vnímavosť a kreativitu. Predmety umiestnené na tabuli poskytujú nielen zábavu, ale tiež sa dieťa pri hraní s nimi učí nové tvary a materiály, a preto je tabuľa vzdelávacia hračka.

Na tabuľu veľkosti M je na drevenej doske pripevnených 26 dielikov. Každý z nich poskytne dieťaťu nielen zábavu, ale aj nenúteným spôsobom podnieti fantáziu a zvedavosť.

Na doske nájdete: kontakt so zástrčkou, pracka na visiaci zámok, visiaci zámok, reťaz, rukoväť, klipový háčik, drevené gule, uši s kruhmi, posuvný zámok, pásková pracka, okrúhle svetlo, zámok s kľúčom, ložisko (2 kusy), spinner , zvonček, plochá západka, kalkulačka, suchý zips, retiazka na dvere, zrkadlo, kriedová doska, Obdĺžnikové bludisko s lietadielkom.

Špecifikácia:

  • Materiál: 15 mm preglejka
  • Rozmery: 50 x 39 cm
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Obsah balenia:

  • stojan
  • montážne skrutky
  • pánty

Tabuľa je na výber v 3 farbách: ružová, modrá, mint

viac značky: Ourbaby

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo