Babynabytek.sk   »   Detské postele

Detské postele

Rovnako tak ako dospelý človek, tak aj dieťa má rado svoje pohodlie a to si môže dopriať len vtedy, keď mu zodpovedá veľkosť jeho postieľky. Každý vie, že deti rastú ako z vody a zmena postele je pre nich významnou udalosťou. V našej ponuke nájdete postele prehľadne rozdelené podľa veľkosti, aby ste aj svojmu dieťaťu vybrali miesto, kde sa mu bude najlepšie zaspávať. Hlavným kritériom výberu je fyzická veľkosť dieťaťa a tiež jeho vek. Pokiaľ vyberáte detskú posteľ prvýkrát, pravdepodobne sa vám bude hodiť do začiatku niekoľko rád, aby ste hneď spočiatku neurobili pri výbere chybu.

Hoci deti rastú rýchlo, nevyberajte im zbytočne veľké postieľky. Napríklad postieľky pre dospelých majú celkom odlišnú výšku matracového roštu a svojimi parametrami zodpovedajú veľkému telu. Detské postele sú presne stavané na anatómiu detského tela, dieťa sa do nich ľahko dostane a ešte ľahšie v nich zaspí, pretože sa v nich bude cítiť bezpečne.

Základné vekové rozdelenie je skvelým orientačným bodom. Deti do dvoch rokov veku by mali spinkať v detskej postieľke. Až následne by mali rodičia začať s výberom detské postele. Od 2 do 6 rokov veku sa vyberajú najčastejšie postele o rozmeroch 130-160 centimetrov. Keď už je dieťatko staršie, teda medzi 6-10 rokmi, vyberá sa posteľ o veľkosti 180 centimetrov a viac. Disponujeme kvalitnými a zdravými posteľami pre všetky tieto vekové kategórie, vyberať ich môžete v širokej ponuke.

Máte vybrané:

celkom 2 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Hľadané frázy: detská posteľ, detské postele, lacne detske postele, Dievčenské postele, postele pre Dievčatá, postele pre deti, postele

Kategóriu detské postele nájdete aj na našom partnerskom eshope banaby.sk

Čakáte na novinky? Napíšeme vám!