Babynabytek.sk   »   Biely nábytok

Biely nábytok

Čisto biely nábytok a doplnky do detskej izby sú nadčasové a univerzálne. Biela farba je vhodná pre všetky deti bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Dievčatá aj chlapci v predškolskom alebo školskom veku si na biely dekor rýchlo zvyknú.

Každý kúsok bieleho nábytku spĺňa bezpečnostné nároky, ktoré na výrobcu kladie medzinárodná legislatíva. Výhodou bieleho nábytku je umývateľnosť , pretože menšie deti sa mnohokrát neubránia a kreslia priamo po nábytku;)

Materiál bieleho nábytku voľte podľa svojich očakávaní. Masívne drevo s bielym náterom je odolné a pri dobrom zaobchádzaní má lepšiu životnosť ako lamino. Biele lamino je zlatou strednou cestou za prijateľnú cenu. Alternatívou sú tiež MDF dosky upravené na bielo.

Biela farba sa skvele kombinuje s pastelovými farbami alebo prírodnými tónmi. Kombinácia bielej farby a prírodného materiálu nadchne priaznivcov škandinávskeho (nordic) štýlu . Biela farba je ideálna ako flexibilný základ, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť rôznym dekoratívnym zmenám, ako dieťa rastie a mení sa jeho záujmy.

Biele postieľky, postele, komody aj truhlice na hračky nájdete u nás. Vyberte si ešte dnes. S výberom radi poradíme.

Máte vybrané:

Strana: 1 2 4

celkom 119 produktov

Najobľúbenejšie Najnovšie Najlacnejšie Zľavy Skladom

Strana: 1 2 4