infolinka: po-pi 7:30-20:00 +420 725 33 77 11 +421 850 60 60 19
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech

V dňoch 28.1.-1.2.2015 robíme inventúru skladu. Objednávky teda expedujeme v utorok 27.1. a následne až v pondelok 2.2. Ďakujeme za pochopenie.

Detské auto postele


Rodičia majú často s výberom správnej postele problém. Nie je jednoduché vybrať takú detskú posteľ, ktorú by vaše deti milovali. Našťastie pre vás máme skvelé riešenie, ako potešiť vášho chlapčeka. V ponuke si môžete vybrať posteľ Auto, v ktorej sa bude váš syn cítiť ako naozajstný pretekár. Vyberte si jednu z detských postelí s motívom auta. Nezáleží na tom, aký veľký váš syn je, pretože si môžete vybrať zo širokej ponuky veľkostí.

Doprajte vášmu dieťaťu posteľ Auto, ktorú mu budú všetci ostatní závidieť. Popravde, ktorý chalan by si neprial mať nádhernú posteľ s motívom automobilu alebo formula? Autá k chlapcom perfektne sedí a prevažná väčšina chlapcov je miluje už od útleho veku.

Produkty v kategórii
Detská posteľ Racer

Detská posteľ Racer

od 88,8 EUR

Krásna detská posteľ Racer s farebnou potlačou. Použité tlaiarenské farby sú ekologické a navyše zaistené laminátovým profilom tak, aby nedochádzalo k vyblednutiu a opotrebovaniu farieb. Okraje postele sú vybavené špeciálnym ráfikom bez ostrých hrán, ktorý prekrýva dosku. Zábrany chránia dieťa pred pádom z postele počas spánku.

Detská posteľ Auto Speedy

Detská posteľ Auto Speedy

akčná cena 143,6 EUR  (ušetríte: 42,9 EUR)

Detská posteľ Auto Speedy Detská posteľ Auto Speedy - skutočný sen každého malého chlapca. Vďaka dizajnu tejto postele sa bude cítiť ako pravý pretekár, ktorý nebude chcieť opustiť svoje vozidlo. Posteľ dodávame vrátane borovicového latkového roštu. Nosnosť do 150 kg. Vyrobená z lamino dosky s farebnou aplikáciou.

Detská posteľ auto monza

Detská posteľ auto monza

247,9 EUR

Najpredávanejší model postele pre mladých pretekárov i pretekárky.Postel je drevená s dreveným roštom a s plastovými dekoráciami, v cene je penový matrac, ľad diódové svetlá. Všetko je vyrobené z nezávadných materiálov. rozmery postele: dĺžka - 205cm šírka - 115cm výška - 62cm rozmery matraca dĺžka - 190cm šírka - 90cm výška - 10cm Termín dodania: 1-3 týždne Nosnosť postele je 80 kg.

Ourbaby detská posteľ Autíčko + matrac zdarma

Ourbaby detská posteľ Autíčko + matrac zdarma

125,7 EUR

Krásna posteľ Ourbaby Autíčko vhodná pre malých pretekárov i pretekárky! Bezpečná, funkčné a dizajnovo prepracovaná do najmenších detailov! Vyrobená z lamino dosky s farebnou aplikáciou. Nosnosť do 150 kg. Súčasťou postele je latkový smrekový rošt a polyuretánová matraca. Celkové rozmery postele: -152 X 74 cm, výška 47 cm - výška od zeme k roštu - 20 cm - výška od matraca k najvyššiemu bodu (zábrana) - 25 cm Rozmery matraca: 140 x 70 x 6cm Posteľ a matrac zasielame ako 1 balík.

Detská posteľ so zábranou - Racer

Detská posteľ so zábranou - Racer

akčná cena od 118,4 EUR  (ušetríte: 34,4 EUR)

AKCIA! DEKORÁCIE K POSTELI V HODNOTE 390 KČ ZDARMA!  Krásna detská posteľ s farebnou potlačou. Použité tlačiarenské farby sú ekologické a navyše zaistené laminátovým profilom tak, aby nedochádzalo k vyblednutiu a opotrebovaniu farieb.  Zábrana je odnímateľná, preto posteľ porastie s Vaším dieťaťom.

Detská posteľ KidKraft Racecar

Detská posteľ KidKraft Racecar

202,7 EUR

Detská robustná posteľ KidKraft Racecar pre všetkých malých pretekárov! Posteľ je nižšia, teda umožňuje deťom ľahký prístup. Bočnice postele udržujú deti v bezpečí a chráni ich. Predné lavička je vstavaná v nohách postele. Vyrobené z kombinovaných drevených materiálov. Rozmery postele: dĺžka 190 cm x šírka 75 cm x 45 cm.

Detská posteľ PRETEKÁR

Detská posteľ PRETEKÁR

od 88,8 EUR

Krásna detská posteľ s farebnou potlačou. Použité tlačiarenské farby sú ekologické a navyše zaistené laminátovým profilom tak, aby nedochádzalo k vyblednutiu a opotrebovaniu farieb. Okraje postele sú vybavené špeciálnym ráfikom bez ostrých hrán, ktorý prekrýva dosku. Zábrany chránia dieťa pred pádom z postele počas spánku.

Detská posteľ Cars Pixar

Detská posteľ Cars Pixar

akčná cena 56,1 EUR  (ušetríte: 18,9 EUR)

Postieľka Cars Pixar je nízko položená, teda dobre dostupná deťom. Jej čelo a bočné časti sú vyrobené z vysoko odolného, tvrdeného plastu. Silný oceľový rám zaručuje postieľke dostatočnú stabilitu. Matrac nie je súčasťou postele, možno ju však nájsť v ľavom paneli - sekcia MATRACE, kde si vyberte príslušný rozmer.

Detská posteľ - Pretekárske auto

Detská posteľ - Pretekárske auto

akčná cena 143,6 EUR  (ušetríte: 42,9 EUR)

Detská posteľ Pretekárske auto - skutočný sen každého malého pretekára. Vďaka dizajnu tejto postele sa bude cítiť ako naozajstný pirát ciest, ktorý nebude chcieť opustiť svoje vozidlo. Posteľ dodávame vrátane borovicového latkového roštu. Nosnosť do 150 kg. Vyrobená z lamino dosky s farebnou aplikáciou.

Detská posťel Auto

Detská posťel Auto

akčná cena od 88,8 EUR  (ušetríte: 23,3 EUR)

Detská posteľ Auto Krásna detská posteľ Auto s farebnou potlačou. Použité tlačiarenské farby sú ekologické a navyše zaistené laminátovým profilom tak, aby nedochádzalo k vyblednutiu a opotrebovaniu farieb. Okraje postele sú vybavené špeciálnym ráfikom bez ostrých hrán, ktorý prekrýva dosku.

Detská posteľ Super Speed

Detská posteľ Super Speed

od 225,9 EUR

Ideálna posteľ pre malých pretekárov, ktorí milujú autá! Umožňuje jednoduchý prechod na samostatné spanie, ale tiež sa stáva obľúbenou súčasťou každého malého dieťaťa. Posteľ je vyrobená z kvalitnej lamino dosky ozdobenej farebnými nálepkami. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné používanie postele mnoho rokov.

Detská posteľ so zábranou - Pretekár

Detská posteľ so zábranou - Pretekár

akčná cena od 118,4 EUR  (ušetríte: 34,4 EUR)

AKCIA! DEKORÁCIE K POSTELI V HODNOTE 390 KČ ZDARMA! Krásna detská posteľ s farebnou potlačou. Použité tlačiarenské farby sú ekologické a navyše zaistené laminátovým profilom tak, aby nedochádzalo k vyblednutiu a opotrebovaniu farieb. Zábrana je odnímateľná, preto posteľ porastie s Vaším dieťaťom.

Detská posteľ - Policajné auto

Detská posteľ - Policajné auto

akčná cena 143,6 EUR  (ušetríte: 42,9 EUR)

Detská posteľ Policajné auto - skutočný sen každého malého chlapca. Vďaka dizajnu tejto postele sa bude cítiť ako   naozajstný policajt, ktorý nebude chcieť opustiť svoj ​​služobný voz. Posteľ dodávame vrátane borovicového latkového roštu. Nosnosť do 150 kg. Vyrobená z lamino dosky s farebnou aplikáciou.

Detská posteľ so zábranou - Auto

Detská posteľ so zábranou - Auto

akčná cena od 118,4 EUR  (ušetríte: 34,4 EUR)

Detská posteľ so zábranou - Auto AKCIA! DEKORÁCIE K POSTELI V HODNOTE 390 KČ ZDARMA! Krásna detská posteľ Auto s farebnou potlačou. Použité tlačiarenské farby sú ekologické a navyše zaistené laminátovým profilom tak, aby nedochádzalo k vyblednutiu a opotrebovaniu farieb.  Zábrana je odnímateľná, preto posteľ porastie s Vaším dieťaťom.

Detská posteľ auto SLEEP CAR

Detská posteľ auto SLEEP CAR

332,1 EUR

Detská posteľ auto SLEEP CAR Veľmi obľúbený model medzi mladými pretekármi i pretekárkami. Posteľ je drevená s dreveným roštom a s plastovými dekoráciami, v cene je penový matrac, let diódové svetlá. Všetko je vyrobené z nezávadných materiálov. Rám postele je drevený,na ňom sú pripevnené plastové dekorácie pre jedinečný vzhľad.

Dětská postel Auto II

Dětská postel Auto II

akčná cena 60,8 EUR  (ušetríte: 25,1 EUR)

Postieľka dobre dostupná deťom. Jej čelo a bočné časti sú vyrobené z vysoko odolného, tvrdeného plastu. Silný oceľový rám zaručuje dostatočnú stabilitu. Matrac nie je súčasťou postele, možno ju však nájsť v ľavom paneli - sekcia MATRACE , kde si vyberte príslušný rozmer.

Posteľ AUTO po tunningu

Posteľ AUTO po tunningu

od 240,7 EUR

Detská posteľ AUTO PO tunning ideálna pre každého malého pretekára! Vďaka dizajnu postele si Vaše dieťa ľahšie zvykne na samostatné spanie a zároveň bude rozvíjať svoju kreativitu. Robustná a odolná konštrukcia zaručuje bezpečné použitie nábytku po po dlhé roky (na rozdiel od postelí z plastu alebo čínskej výroby).

Detská posteľ Fire Truck

Detská posteľ Fire Truck

202,7 EUR

Drevená posteľ KidKraft Fire Truck pre všetky malé hasičov !!!! Skvelá pre postupné zvykanie na normálnu posteľ. Robustná konštrukcia zaručuje postieľke dlhú životnosť. Postieľka je vybavená úložným priestorom na hračky (v prednej časti auta). Vhodná pre matrac 140 x 70 x 10 cm. Matrac nie je súčasťou postele, ale nájdete ju v sekcii MATRACE.

Auto detská posteľ

Auto detská posteľ

akčná cena 199,7 EUR  (ušetríte: 39,9 EUR)

Auto detská posteľ Spyder GT, Materiál MDF (bezfarebný a nezávadný lak), autu svietia predné reflektory. Postel v tvare AUTA rozžiari oči každému malému pretekárovi či pretekárke. Materiál je lakovaný MDF (bezfarebným a nezávadným lakem). Jednoduchá údržba a čistenie postieľky.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Informacie
Naši zákazníci
p6220262.jpg martinka-k.-iii.jpg p1011400.jpg
Kontakt

Telefon: +420 725 33 77 11
E-mail:
SKYPE: janka.babynabytek My status

Podrobnejšie kontaktné informácie

Partneri Bruder - Hračky pre Vaše deti