Babynabytek.sk   »   Prihlásenie na testovanie matracov Ourbaby

Prihlásenie na testovanie matracov Ourbaby

Chcete sa stať rodinou, ktorá nám pomôže otestovať detské matrace značky Ourbaby a na ktorej odporúčania sa budú môcť ostatní spoľahnúť? Zapojte sa do nášho testovania eshopu babynabytek.cz.

Stačí sa jednoducho zaregistrovať . Do stredy 2. októbra 2019 vyberieme 3 testujúci, ktorým zašleme detskú matrac Ourbaby JUNIOR (rozmer z ponuky podľa vášho výberu). Počas nasledujúcich dvoch týždňov bude prebiehať vaša testovania. Výsledkom bude užívateľská recenzia doložená fotografiami (popr. Video ukážkou).

Navyše! Zo všetkých vyplnených formulárov vyberieme jedného výhercu, ktorý získa detskú kovovú posteľ BIBI v hodnote 5996 Sk.


Pre testovanie hľadáme 3 rodiny s deťmi vo veku 3 - 8 rokov (váha dieťaťa do 80kg) Výzva končí za 7 dní


Viete ako vybrať tú najlepšiu matrac pre vaše dieťa? Na čo si dať pri výbere pozor?

Bez matraca sa dnes nezaobíde prakticky nikto. Správne zvolená matrac môže uľaviť od bolestí chrbta a kĺbov a skvalitniť spánok, naopak zle zvolená matrac môže negatívne ovplyvniť oporný systém tela, čo je nebezpečné najmä u detí. Deti sú stále v pohybe a matrace musia byť kvalitné, pevná a zodpovedajúce veku a hmotnosti dieťaťa. A tiež faktu, že dieťa v posteli trávi oveľa viac času, než dospelák.

Viac o testujúcich matracoch nájdete tu .

AKO TESTOVAŤ

  • Prihláste sa na testovanie
  • Kliknite na tlačidlo CHCEM TESTOVAŤ
  • Vyplňte potrebné údaje
  • Potom vyberieme 3 najvhodnejšie záujemcov o toto testovanie

CHCEM TESTOVAŤ