Detská 8 dielna fototapeta - Minnie a Daisy

Kto by nepoznal Disney rozprávky a postavičky Minne a Daisy? Tieto nerozlučné kamarák môžu zdobiť každý dievčenskú izbičku. Parametre tapety: - 203 cm šírka .. viac

Naša cena: 53,80 €
Pôvodná cena: 56,20 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Pošli to ďalej:
Kód: Varianta: Cena:
4817-0 Minnie a Daisy 56,20 € 53,80 €

Detská 8 dielna fototapeta - Minnie a Daisy

Kto by nepoznal Disney rozprávky a postavičky Minne a Daisy? Tieto nerozlučné kamarák môžu zdobiť každý dievčenskú izbičku.

Parametre tapety:
- 203 cm šírka x 243 cm výška
- tapeta sa skladá z 8 panelovAKO POUŽIJETE:
Vaša nástenná tapeta sa skladá z panelov. Prostredníctvom prísnych procesov pre kontrolu výstupnú kvalitu sa snažíme, aby sme vám prinášali produkty v špičkovej kvalite a perfektnom stave. Než nanesiete pastu, rozložte si panely nástenné tapety Walltastic na podlahu, aby ste mali istotu, že ste spokojní s kvalitou tlače a farieb a že panely správne lícujú - všimnite si, prosím, že všetky okraje, ktoré sa budú stýkať, majú zhruba 6mm presah tlače . Ak nájdete akékoľvek chyby, obráťte sa prosím ihneď na svojho dodávateľa. Akonáhle akúkoľvek časť nástenné tapety umiestnite na stenu, už neposkytujeme záruku výmeny či vrátenia peňazí. Po nanesení tapety na stenu alebo počas jej nanášania spoločnosť Walltastic nenesie zodpovednosť za akékoľvek poškodenie vašej tapety.

viac značky: Walltastic

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo