BAZAR Ohrádka / hracie deka Cik-cak krémová

Tovar z vratky, nepoužitý, iba poškodený obal. Ohrádka / hracia deka - skvelý pomocník v interiéri aj vonku! Rozmery v zloženom stave 90x80 cm - spĺňa funkciu .. viac

Naša cena: 31,00 €
Pôvodná cena: 43,80 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Pošli to ďalej:
Kód: Varianta: Cena:
19804-0 BAZAR Ohrádka / hracie deka Cik-cak krémová 43,80 € 31,00 €

BAZAR Ohrádka / hracie deka Cik-cak krémová

Tovar z vratky, nepoužitý, iba poškodený obal. Ohrádka / hracia deka - skvelý pomocník v interiéri aj vonku! Rozmery v zloženom stave 90x80 cm - spĺňa funkciu mäkké ohrádky. Rozmery v rozloženom má 150x140 cm - deka pre spoločné chvíle rodičov s dieťaťom. Balená v praktickej úlohe s rozmermi 80x20x20cm. Vďaka ľahkému materiálu, z ktorého je vyrobená, sa ľahko prenáša a je možné ju užívať na terase, doma aj v záhrade. Z vonkajšej strany obšitá vodeodolnú látkou, z vnútornej 100% atestovanou bavlnou, vyplnená atestovaným vláknom - hrúbka 3 cm. Štyri spojené boky tvoria vrecká pre umiestnenie malých hračiek a vysoké boky (30 cm) vymedzujú hrací priestor pre dieťa. Povlak možno vyprať. Možno použiť aj do drevených ohrádok.

V prípade, že produkt nie je na sklade, doručenie do Vianoc garantujeme len pri objednaní do 1. decembra. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo