Šatníková 2-dverová skriňa T10-05-W-BS

Krásna a moderná šatníková skriňa. Kolekcia Magi je inšpirovaná škandinávskym štýlom a je vytvorená s najväčšou starostlivosťou a zmyslom pre detail. Nábytok .. viac

Naša cena: 479,00 €
Pôvodná cena: 548,60 €
celkové hodnotenie
4
0 celkové hodnotenie


Pošli to ďalej:
Kód: Varianta: Cena:
17479-0 Šatníková 2-dverová skriňa T10-05-W-BS 548,60 € 479,00 €

Šatníková 2-dverová skriňa T10-05-W-BS

Krásna a moderná šatníková skriňa.

Kolekcia Magi je inšpirovaná škandinávskym štýlom a je vytvorená s najväčšou starostlivosťou a zmyslom pre detail. Nábytok má vyššie nohy, vďaka ktorým je možné dbať na čistotu pod ním.
Nadčasová matná snehobiela farba lamino materiálu v kombinácii s prírodnou preglejkou tvorí originálnu sadu, ktorá sa hodí do izbičky pre bábätká i staršie deti. Materiál je ekologický a spĺňa všetky bezpečnostné normy EÚ. Talianska farba je antialergická.
Nábytok má všetky koľajničky BLUM - samo zatvárací systém a "push to open" systém.

2-dverová šatníková skriňa:
menšia ako dvojdverová, ale stále objemná, praktická a moderná skriňa. Komplet šuplíkov, skriniek, poličiek a tyčí je ideálny pre malé šaty, rovnako ako veľké množstvá oblečenia teenegaru.Je vyrobená z kvalitného lamino materiálu a prírodnéj preglejky. Úchytky v tvare kameňa doplní tento designérsky kúsok.

Rozmery:
výška 180cm
šírka 97,8cm
hĺbka 50cm

V prípade, že produkt nie je na sklade, doručenie do Vianoc garantujeme len pri objednaní do 1. decembra. Ďakujeme Vám za pochopenie.

viac značky: Timoore

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4
0 zákazníkov
hodnotilo