infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech

Z dôvodu štátneho sviatku bude prevádzka infolinky 28.9.2016 obmedzená.
Kontaktujte nás, prosím, emailom na info@babynabytek.sk

Nachádzate sa: Hlavná strana > Detské koberce > Pěnové puzzle
Produkty v kategórii

Penové puzzle koberec

12,9 EUR

Penové puzzle koberec Mickey Mouse 853. Novinka pre deti koberec Puzzle s Disney obrázkom. Originál licencovaný Disney a ATEST O NEZÁVADNOSTI PZH (viď detailnú foto) Penové puzzle rozvíjajú fantáziu a hravosť. Príjemne spestria detskú izbu. Rozmery 90 x 90 cm (9 ks štvorcov na jeden obrázok) Materiál: mäkká pena, 1 cm vysoká a obrázok ako potlač.

Koberec penové puzzle

12,9 EUR

Koberec penové puzzle Cars II 90x90 cm. Novinka pre deti koberec Puzzle s Disney obrázkom. Originálna licencia Disney a ATEST O NEZÁVADNOSTI PZH (viď detailné foto) Koberec penové puzzle ako pomôcka k rozvoju fantázie a hravosti. Krásne doplní a spestrí detskú izbu. Rozmery 90 x 90 (9 ks štvorcov na jeden obrázok) Materiál: mäkká pena (1 cm vysoká) a obrázok ako potlač.

Penové puzzle

12,9 EUR

Penové puzzle Penové puzzle princezné. Novinka pre deti penové puzzle s Disney obrázkom. Penové puzzle majú originálnu licenciu Disney a ATEST O NEZÁVADNOSTI PZH (viď detailné foto). Puzzle rozvíjajú hravosť a fantáziu. Doplní a spestrí detskú izbu. Rozmery: 90 x 90 cm (9 ks štvorcov na jeden obrázok) Materiál: mäkká pena, 1 cm vysoká, obrázok - potlač.

Penové puzzle

12,9 EUR

Penové puzzle Penové puzzle Cars I. Novinka pre deti penové puzzle s Disney obrázkom. Penové puzzle majú originálnu licenciu Disney a ATEST O NEZÁVADNOSTI PZH (viď detailnú foto). Penové puzzle slúži na rozvoj hravosti a fantázie. Krásne dopĺňa a spestruje detskú izbu. Rozmery: 90 x 90 cm (9 kusov štvorcov na jeden obrázok) Materiál: mäkká pena (1 cm vysoká) a obrázok ako potlač.

Detské puzzle SLADKÝ MACKO

29,6 EUR

Veľmi obľúbené penové puzzle v krásnych pastelových farbách. Tieto puzzle rozvíjajú zmysly dieťaťa a jeho motorické schopnosti. Z jednotlivých dielov je možné vybrať menšie časti. -vhodné pre deti od 3 rokov -balenie obsahuje 9 dielov -rozmer 1 dielu je 320mm x 320mm x 10mm -celkový rozmer po zložení je 920mm x 920 mm

PUZZLE koberec PÚ

12,9 EUR

Puzzle koberec PÚ Novinka pre deti Puzzle koberec PÚ s Disney obrázkom. Originálny licencovaný koberec Disney. ATEST NEZÁVADNOSTI PZH. (viď detailné foto) Puzzle rozvíjajú fantáziu a hravosť. Krásne doplní a spestrí detskú izbu. Rozmery: 90 x 90 cm (9 ks štvorcov na jeden obrázok) Materiál: mäkká pena, 1 cm vysoká a obrázok ako potlač.

Detské puzzle ZÁVODNÁ DRÁHA

19,6 EUR

Veľmi obľúbené penové puzzle s obrázkom pretekárskej dráhy, ktoré potešia všetkých malých pretekárov. Tieto puzzle rozvíjajú zmysly dieťaťa a jeho motorické schopnosti. Sada obsahuje penové autíčko, ktoré si môžu deti samé zložiť. -vhodné pre deti od 10 mesiacov -balenie obsahuje 9 dielov -rozmer 1 dielu je 320mm x 320mm x 10mm -celkový rozmer po zložení je 920mm x 920 mm

Detské vzdelávacie puzzle PÍSMENÁ

11,4 EUR

Krásne a farebné penové vzdelávacie puzzle s písmenami. Tieto puzzle rozvíjajú zmysly dieťaťa a jeho motorické schopnosti. Podporujú rozvoj kreativity a poznávanie písmeniek. -vhodné pre deti od 3 rokov -balenie obsahuje 24 dielov -celkový rozmer po zložení je 610mm x 475mm -rozmer jedného dielika je cca 10cm x 10cm Vyrobené podľa noriem EÚ.

Detské vzdelávacie puzzle ČÍSLICE

11,4 EUR

Krásne a farebné penové vzdelávacie puzzle s číslicami. Tieto puzzle rozvíjajú zmysly dieťaťa a jeho motorické schopnosti. Podporujú rozvoj kreativity a poznávanie písmeniek. -vhodné pre deti od 3 rokov -balenie obsahuje 24 dielov -celkový rozmer po zložení je 610mm x 475mm -rozmer jedného dielika je cca 10cm x 10cm Vyrobené podľa noriem EÚ.

Detské penové puzzle LETISKO

19,6 EUR

Veľmi obľúbené penové puzzle s obrázkom letiska, ktoré poteší všetkých fanúšikov lietadiel. Tieto puzzle rozvíjajú zmysly dieťaťa a jeho motorické schopnosti. Sada obsahuje penové lietadlo, ktoré si môžu deti samé zložiť. -vhodné pre deti od 10 mesiacov -balenie obsahuje 9 dielov -rozmer 1 dielu je 320mm x 320mm x 10mm -celkový rozmer po zložení je 920mm x 920 mm

Detský koberec puzzle dráha

61,8 EUR

Veľmi populárne puzzle dráha, nielen pre chlapcov. Možné zostaviť dve varianty. Slúži tiež ako ochrana proti pádu na tvrdé plochy. Tento produkt je vyrobený z vysoko kvalitnej EVA (nenasiakavé) peny, ktorá je 100% netoxická. Obsahuje Doporučené čistenie: teplá voda s mydlom Tlačené dopravné značenie a dopravné signály Neporézna EVA pena Povrch odolný proti sklzu Ľahko sa čistí Vhodné pre všetky vekové kategórie Zahŕňa vymeniteľné rovné okrajové pruhy! Každý diel má rozmery 30 cm x 30 cm x 12 mm 18 dielkov

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
PB050755.JPG multifunkcni-kolebka.jpg pohovka.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok