infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Opatrovateľky
Produkty v kategórii

Elektronická opatrovateľka Avent 560 Biela

103,3 EUR

Digitálna detská opatrovateľka Avent. Zaisťuje spoľahlivé fungovanie bez nebezpečenstva rušenia, vonku až na vzdialenosť 330 metrov a vo vnútri 50 m. Opatrovateľka je obojsmerná. Rodič na svojej jednotke môže kontrolovať teplotu vzduchu v izbe dieťaťa. Pre väčší pocit bezpečia dieťaťa je opatrovateľka vybavená nočným osvetlením a príjemnými uspávankami.

Digitálna detská opatrovateľka Avent SCD 570 Biela

122,2 EUR

Digitálna detská opatrovaťelka Avent SCD 570.Charakteristika:- ľahké a jednoduché ovládanie- prevádzková doba nabíjací rodičovskej jednotky bez napájania až 18 hod.- kontrolky LED reagujúce na zvuk- upokojujúce nočné svetlo- indikácia spojenie a dosahu- snímač teploty s nastaviteľnými výstrahami- dosah vnútri až 50 m- dosah vonku až 330 m- obojsmerná komunikáciaRozmery:- vysielač: vxšxh cca - 13x6x4 cm- prijímač: vxšxh cca - 11x10x5 cm Farba: Biela

Elektronická opatrovaťelka Avent SCD 501 Biela

63,4 EUR

Elektronická detská opatrovateľka Avent SCD501.Charakteristika:- ľahké a jednoduché ovládanie- prevádzková doba rodičovskej jednotky bez napájania až 24 hod. (len s plne nabitými nenabíjecími alkalickými batériami R6 veľ. AA alebo 2 nabíjacími 1,2 V batériami veľkosti AA)- kontrolky LED reagujúce na zvuk- upokojujúce nočné svetlo- indikácia spojenie a dosahu- nočné svetlo- dosah vnútri až 50 m- dosah vonku až 330 m- vyhovuje zásadným požiadavkám a ustanoveniami smernice 1999/5 / ES.

Detská opatrovateľka Baby Mix blue Modrá

46,8 EUR

Elektrická detská pestúnka Baby Mix. Zaisťuje spoľahlivé fungovanie bez nebezpečenstva rušenia vonku až na vzdialenosť 300 metrov na voľnom priestranstve. Opatrovateľku môžete mať pomocou kábla zapojenú do el. siete, alebo môžete použiť batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Rozmery: cca 12x3x6 cm.

Detská opatrovateľka Baby Mix green Zelená

46,8 EUR

Elektrická detská pestúnka Baby Mix. Zaisťuje spoľahlivé fungovanie bez nebezpečenstva rušenia vonku až na vzdialenosť 300 metrov na voľnom priestranstve. Opatrovateľku môžete mať pomocou kábla zapojenú do el. siete, alebo môžete použiť batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Rozmery: cca 12x3x6 cm.

Elektronická opatrovateľka Vtech BM1000 Biela

45,3 EUR

Elektronická detská opatrovateľka Vtech BM1000. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko.Technológia DECT zaisťuje vysoko kvalitný a čistý zvuk, spoľahlivé fungovanie bez nebezpečenstva rušenia a 100% súkromie. Charakteristika:- ľahké a jednoduché ovládanie- prevádzková doba rodičovskej jednotky bez napájania až 24 hod.

Elektronická opatrovateľka s projektorom Vtech BM2200 Biela

79,5 EUR

Elektronická detská opatrovateľka Vtech BM2200. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko.S integrovaným svetelným projektorom NEMO, dieťa upokojí a utíši farebná projekcia hviezd a planét na strope a sada melodických uspávaniek. Opatrovateľka vyniká svojím moderným dizajnom a jednoduchým intuitívnym ovládaním.

Video opatrovateľka 2“ Vtech BM2600 Biela

97,8 EUR

Detská video opatrovateľka Vtech BM2600 s veľkým 2 "LCD displejom. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko. Video opatrovateľka umožňuje výber mnohých režimov (zvuk / kamera / tichý režim / vibrácie) a monitorovanie teploty. Hladina hluku je podporená vizuálnou indikáciou pomocou LED kontroliek.

Video opatrovateľka 2,8" Vtech BM3200 Biela

162,2 EUR

Detská video opatrovateľka Vtech BM3200 s veľkým 2,8 "LCD displejom. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko. Video opatrovateľka umožňuje výber mnohých režimov (zvuk / kamera / tichý režim / vibrácie) a monitorovanie teploty. Hladina hluku je podporená vizuálnou indikáciou pomocou LED kontroliek.

Video opatrovateľka 4,3 " Vtech BM4500 Sivá

195,8 EUR

Detská video opatrovateľka Vtech BM4500 s veľkým 4,3 "LCD displejom. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko. Video opatrovateľka umožňuje výber mnohých režimov (zvuk / kamera / tichý režim / vibrácie) a monitorovanie teploty. Hladina hluku je podporená vizuálnou indikáciou pomocou LED kontroliek.

Elektronická opatrovateľka Vtech BM2300 Sovičky s displejom Sivá

69,- EUR

Elektronická detská opatrovateľka Vtech BM2300 s prehľadným displejom. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o miminko. Technológia DECT zaisťuje vysoko kvalitný a čistý zvuk, spoľahlivé fungovanie bez nebezpečenstva rušenia a 100% súkromie. Charakteristika:- ľahké a jednoduché ovládanie- 14 hodín aktívneho monitorovania po nabití batérií- kontrolky LED reagujúci na zvuk- 5 uspávaniek s nastavením hlasitosti, 5 úrovní- indikácia spojenie a dosahu- podsietený displej- nočné svetlo- vybračná výstraha- detská jednotka pracuje s napájaním zo siete- zdroj energie batériový, sieťový 230V- kontrolka upozornenia o strate signálu- vyhovuje zásadným požiadavkám a ustanoveniam smernice 1999/5 / ES- vysielač (detská jednotka) aj prijímač (rodičovská jednotka)- 5 úrovní hlasitosti- dosah vnútri až 50 m- dosah vonku až 300 m- reproduktor / mikrofón pre 2 komunikácie cesty s rodičovskou jednotkou- teplotný snímačBalenie zahŕňa:-1 x detská jednotka-1 x rodičovská jednotka s LCD podsvieteným displejom-1 x kryt rodičovská jednotka priestoru pre batérie-1 x batéria pre rodičov-2 x napájacie adaptéry AAA 400 mAh-1 x užívateľská príručkaHmotnosť: cca 700 g.

Digitálna opatrovateľka NUK ECO Control Biela

91,5 EUR

Digitálna opatrovateľka NUK ECO Control. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o bábätko. Charakteristika:- prenos signálu pomocou technológie DECT - 100% bezporuchové- vysoko zaistený a bezpečný prenos- výber vlastného kanálu pre zaistenie súkromia- výnimočne čistý a kvalitný zvuk- príjem signálu zaistený vnútri aj vonku- spoľahlivý dosah: - až do 300 metrov ( otvorenom priestore) a - do 50 metrov ( uzavretých miestnostiach)- zaistený kontakt na diaľku- funkcia spätného hovorenia pre upokojenie dieťaťa - Váš hlas je prenesený k dieťaťu jasne priamo do detskej izby- vrátane nabíjačky a akumulátorov Farba: Biela

Digitálna opatrovateľka s displayom NUK Eco Control Biela

113,1 EUR

Digitálna opatrovateľka s displayom NUK Eco Control. Opatrovateľka je praktickým pomocníkom v starostlivosti o bábätko. Zaisťuje spoľahlivé fungovanie bez nebezpečenstva rušenia, vonku až na vzdialenosť 330 metrov a vo vnútri 50 m. Opatrovateľka je obojsmerná, vďaka čomu môžete svojim hlasom dieťa na diaľku upokojiť.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
P1050112.JPG postel008.JPG p.-sedlakova-princess.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok