infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech

Z dôvodu štátneho sviatku bude prevádzka infolinky 28.9.2016 obmedzená.
Kontaktujte nás, prosím, emailom na info@babynabytek.sk

Nachádzate sa: Hlavná strana > Nádobky, misky, tégliky

Nádobky, misky, tégliky


Zaobstarať si bábätko, to znamená tiež vybaviť svoju kuchyňu rôznymi tégliky, nádobkami a miskami pre ukladanie detského jedla. Väčšinou ide o ľahké a jednoduché plastové nádoby, ktoré však musí bezchybne spĺňať všetky kritériá zdravotnej nezávadnosti. Je absolútne neprípustné, aby nádoby obsahovali bisfenol či trebárs ftaláty. Naše nádobky dokonale vyhovie aj tým najprísnejším kritériám a navyše majú aj príjemný vzhľad. Bez problémov sa dajú použiť aj do umývačky či mikrovlnnej rúry. Praktické sú naše stohovateľné tégliky, ktoré zaberú minimum miesta. Potrebné sú ale aj boxy a desiaty alebo nádobky do mrazničky alebo dávkovače na sušené mlieko, ktoré umožňujú prípravu nápoja až tesne pred kŕmením. Vždy kladieme dôraz predovšetkým na praktickosť, dobrú umývateľnosť a nezávadnosť dojčenského a detského riadu.

Produkty v kategórii

Misky 3 ks 6m+ Basic

akčná cena 2,9 EUR

Misky Tommee Tippee pre pohodlné kŕmenie dieťaťa. Vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Neobsahuje bisfenol. Vhodné od 6 mesiacov.

Nádobky na skladovanie mat. mlieka C2N

akčná cena 4,4 EUR

Nádoby o objeme 60 ml na odsávanie a uskladnenie materského mlieka. Nádobky sú navrhnuté tak, aby išli zasunúť do fľaštičky C2N. Vhodné iba pre odsávačky a fľaše Tommee Tippee C2N. Súčasťou nádobiek je popisovateľné viečko. Odsaté mlieko je možné v nádobkách skladovať v chladničke alebo v mrazničke.

Miska s vekom a lyžičkou Explora

akčná cena 7,- EUR

Unikátny miska Tommee Tippee Explora umožňuje počas kŕmenia dieťaťa ochladiť alebo roztlačiť časť príkrmu na špeciálnom rozšírenom hornom okraji. Obsahuje lyžičku s mäkkým zakončením a tesniace viečko. Trojuholníkový tvar dna misky uľahčuje naberanie príkrmu. Neobsahuje bisfenol. Vhodné od 4 mesiacov.

Detský set na kŕmenie na cesty Hello Fox - Suavinex

11,4 EUR

Základné príslušenstvo pre ľahšie kŕmenie na cestách a v pohodlí. Set ideálny pre stravovanie mimo domova. Lyžica je ergonomicky tvarovaná pre detskú výživu, polievku a iné jedlo polo-tekutej konzistencie. Špeciálne sponka vám zaručí, že dokážete aj z obyčajného obrúska vykúzliť toľko potrebný podbradník.

Sada pre samostatné pitie a kŕmenie

akčná cena 21,8 EUR

Tommee Tippee Explora sada obsahuje všetko, čo potrebuje dieťa, ktoré sa začína samostatne kŕmiť: 4 × misku pre ľahké naberanie, 1 × téglik s náustkom, 5 × lyžičku a 1 × plastový rolovací podbradník. Neobsahuje bisfenol. Možné umývať v umývačke. Vhodné od 7 mesiacov.

Detský desiatový box Hello Fox - Suavinex

16,2 EUR

Kombinovaná súprava riadu je ideálny pre cestovanie. Bezpečne ju môžete vložiť do kabelky alebo prebaľovacia tašky. S kapacitou pre 2 jedla. Prvý hlbšie miska pre redšie stravu s kapacitou až 285ml a druhá centrálne miska určená pre pevnú stravu s kapacitou až 210ml. Je uzavretá tak, aby sa zabránilo úniku jedla.

Detská jedálenská súprava Hello Fox - Suavinex

30,7 EUR

Detská jedálenská sada pre samostatné stolovanie detí Hello Fox - Suavinex. Navrhnuté špeciálne pre malé deti, pre ktoré je jedlo ešte zábavou ... Kompletný riad pre každé jedlo: polievka, hlavné jedlo, piťí. Sada obsahuje: misky na polievku, hlavné jedlo a pitíčka, lyžičku a protišmykovú podložku pre uľahčenie naberaní jedla.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
p6220264.jpg Postielka 002.JPG postylka-princess-i-spovelecenim-p.beseova.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok