infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Nádobky, misky, tégliky

Nádobky, misky, tégliky


Zaobstarať si bábätko, to znamená tiež vybaviť svoju kuchyňu rôznymi tégliky, nádobkami a miskami pre ukladanie detského jedla. Väčšinou ide o ľahké a jednoduché plastové nádoby, ktoré však musí bezchybne spĺňať všetky kritériá zdravotnej nezávadnosti. Je absolútne neprípustné, aby nádoby obsahovali bisfenol či trebárs ftaláty. Naše nádobky dokonale vyhovie aj tým najprísnejším kritériám a navyše majú aj príjemný vzhľad. Bez problémov sa dajú použiť aj do umývačky či mikrovlnnej rúry. Praktické sú naše stohovateľné tégliky, ktoré zaberú minimum miesta. Potrebné sú ale aj boxy a desiaty alebo nádobky do mrazničky alebo dávkovače na sušené mlieko, ktoré umožňujú prípravu nápoja až tesne pred kŕmením. Vždy kladieme dôraz predovšetkým na praktickosť, dobrú umývateľnosť a nezávadnosť dojčenského a detského riadu.

Produkty v kategórii

Detský desiatový box Hello Fox - Suavinex

16,2 EUR

Kombinovaná súprava riadu je ideálny pre cestovanie. Bezpečne ju môžete vložiť do kabelky alebo prebaľovacia tašky. S kapacitou pre 2 jedla. Prvý hlbšie miska pre redšie stravu s kapacitou až 285ml a druhá centrálne miska určená pre pevnú stravu s kapacitou až 210ml. Je uzavretá tak, aby sa zabránilo úniku jedla.

Detský set na kŕmenie na cesty Hello Fox - Suavinex

11,8 EUR

Základné príslušenstvo pre ľahšie kŕmenie na cestách a v pohodlí. Set ideálny pre stravovanie mimo domova. Lyžica je ergonomicky tvarovaná pre detskú výživu, polievku a iné jedlo polo-tekutej konzistencie. Špeciálne sponka vám zaručí, že dokážete aj z obyčajného obrúska vykúzliť toľko potrebný podbradník.

Dávkovač na sušené mlieko Suavinex

7,7 EUR

Ideálne pre dávkovanie sušeného mlieka aj cereálnych kaší. Vhodný do umývačky riadu. 0% BPA Obsahuje štyri farebné skladovacie časti, ktoré vám pomôžu s plánovanými kŕmením. Oceníte na cestách alebo tiež doma počas nočného kŕmenia.

Detská jedálenská súprava Hello Fox - Suavinex

30,7 EUR

Detská jedálenská sada pre samostatné stolovanie detí Hello Fox - Suavinex. Navrhnuté špeciálne pre malé deti, pre ktoré je jedlo ešte zábavou ... Kompletný riad pre každé jedlo: polievka, hlavné jedlo, piťí. Sada obsahuje: misky na polievku, hlavné jedlo a pitíčka, lyžičku a protišmykovú podložku pre uľahčenie naberaní jedla.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
jungle-nal..jpg pokojik-od-p.-mily-minarikove.jpg 16326088_10205844137542269_1451220767_o.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok