infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Komody, truhly a boxy > Klasické komody

Klasické komody

Už naši predkovia mali vo svojich spálňach a světnice komody v tej najklasickejší podobe, preto ich potrebujeme aj dnes a to nielen v dospelácke spálni, ale aj ložničce, kde spia náš malý potomok. Kedysi bola klasická komoda skrinkou vybavenú niekoľkých, najčastejšie tromi zásuvkami. Tieto šuplíky sú dostatočne veľké a hlboké, aby obsiahli veľké množstvo vecí. Ovšem komody môžu byť zložené nielen z šuplíkov, ale aj čiastočne kombinované napríklad šuplíky s regálmi alebo šuplíky s dvierkami. Cieľom je, aby komoda bola maximálne praktická a vošlo sa toho do nej čo najviac. Nemusí ale rozhodne ísť o nudný kus nábytku. Vyrába sa zvyčajne z kvalitnej lamino dosky, pričom obrázková aplikácia je ošetrená ochranným laminátom. Ten zabezpečí, že nedôjde k poškodeniu. Vďaka tomu je komoda odolná voči odreninam. Rozmery komody môžu byť rôzne, jedným z mnohých je napríklad 80 x 80 x 40 cm. Dá sa zabezpečiť také farebné ladenie, aby komoda dokonale zapadla do detskej izbičky.

Produkty v kategórii

Ourbaby detská komoda - zeleno-biela

akčná cena 98,- EUR

Komoda Ourbaby v krásnom zeleno-bielom prevedení. Vyrobená z kvalitnej lamino dosky. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Ourbaby detská komoda - bukovo-biela

akčná cena 98,- EUR

Komoda Ourbaby vyrobená z kvalitnej lamino dosky, dizajnom ladiaci k posteliam Ourbaby. V krásnom bukovo-bielom prevedení, ktoré sa bude hodiť do chlapčenských i dievčenských izbičiek. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Ourbaby detská komoda - Víla Leonka

akčná cena 113,2 EUR

Komoda z kolekcie Ourbaby vyrobená z vysoko kvalitnej lamino dosky, dizajnom ladiaci k posteli "víla Leonka". Obrázková aplikácia je ošetrená špeciálnym ochranným laminátom, vďaka ktorému sa dekorácie ľahko udržuje a je odolná proti odreniu. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Prebalovací pult Clariss

od 85,1 EUR

Clarissa - sofistikované elegancia a šik linia! Kolekcia Clarissa se ​​upína na rafinovaný detail, klasický tvar a dokonalé proporcie. Univerzálna kolekcia určená pre deti, mládež a dospelých. Ponuka zahrnuje dve klasické farebné varianty na výber - biela a čierna. Zajímavého efektu je možné priamo dosiahnúť propojením a zladením dvoch farieb vedľa seba v jednom obytnom priestoru.

Komoda Gumi

88,8 EUR

Komoda, ktorá zaujme svojim nadčasovým dizajnom a prevedením. Bude sa páčiť chalanom aj dievčatám. Vhodný pre všetky vekové kategórie. Nábytok je veľmi kvalitne spracovaný. Jednotlivé diely majú zaoblené tvary, teda nábytok je bezpečný pre deti. Krásne farebné prevedenie: dub santana / šedá.

Ourbaby detská komoda - ružovo-biela

akčná cena 98,- EUR

Komoda z kolekcie Ourbaby vyrobená z vysoko kvalitnej lamino dosky. V krásnom ružovo-bielom prevedení, ktoré sa bude hodiť do všetkých dievčenských izbičiek. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Ourbaby detská komoda - Medvedík

akčná cena 113,2 EUR

Komoda Medvedík vyrobená z vysoko kvalitnej lamino dosky, dizajnom ladiaci k rovnomennej posteli Ourbaby. Obrázková aplikácia je ošetrená špeciálnym ochranným laminátom, vďaka ktorému sa dekorácie ľahko udržuje a je odolná proti odreniu. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Komoda Nuki - malina

82,5 EUR

Komodu Nuki si obľúbi každá slečna! Na prvý pohľad komoda zaujme svojím prevedením a krásnou malinovou farbou! Nábytok je veľmi kvalitne spracovaný. Jednotlivé diely majú zaoblené tvary, teda nábytok je bezpečný pre deti. Krásne farebné prevedenie: nórska borovica / malina Materiál: odolný LTD materiál (ľahko sa udržiava).

Ourbaby detská komoda - biela

akčná cena 98,- EUR

Komoda Ourbaby - biela vyrobená z kvalitnej lamino dosky. Bude sa vynímať v chlapčenských i dievčenských izbičkách. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Komoda Limo

od 315,2 EUR

LiMO - nápaditý design nielen pre deti! "LiMO" to je univerzálny, farebný nábytok navrhnutý na základe súčasných trendov vo svetovom designe. Perfektná voľba pre malé deti i študentov. Môže vyniknúť v kancelárii, detskej izbe a taktiež aj v obývačke a vždy bude vydávať dávku designérske energie.

Ourbaby detská komoda - bielo-modrá

akčná cena 98,- EUR

Komoda Ourbaby v bielo-modrom prevedení, ktorá rozžiari každý izbičku. Spolu s nočným stolíkom a posteľou vytvoria krásny nábytkový set. Komoda je vyrobená z kvalitnej lamino dosky. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Komoda 3-šuflíky Simple

od 440,7 EUR

Ak Vám nestačí len šatníková skriňa je tu ešte aj komoda. Pretože kde inde ešte umiestniť zvyšok oblečenia ako v komode? Tri plne vysuvatelné objemné šuplíky pomôžu v usporiadaní rôznych detských vecí i oblečenia. VÝHODY TEJTO KOMODY: *Originálne farebné prevedenie *Pevná konštrukcia z bukového dreva (konštrukcia komody) kombinovaný s mdf (predné časti šuplíkov) zaručujúce bezpečnosť a stabilitu.

Ourbaby detská komoda - wenge

akčná cena 98,- EUR

Komoda Ourbaby s dekorom wenge. Spolu s nočným stolíkom a posteľou vytvoria krásny nábytkový set. Komoda je vyrobená z kvalitnej lamino dosky. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Ourbaby detská komoda - svetlý orech

akčná cena 98,- EUR

Komoda Ourbaby s dekorom svetlého orecha. Spolu s nočným stolíkom a posteľou vytvoria krásny nábytkový set. Komoda je vyrobená z kvalitnej lamino dosky. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Komoda Beep OAK

od 331,5 EUR

Beep - nábytok aký chcete! Moderné, originálne kolekcie nábytku pre mládež inšpirovaná súčasnými trendmi. Nábytok z kolekcie Beep vďaka univerzálnemu, modernému dizajnu je možné doladiť takmer do každého interiéru. Zaoblené tvary konštrukcie doladené výraznými, originálnymi detailmi tvoria nádherný celok.

Komoda SUPER SPEED

294,1 EUR

Komoda pre deti s tromi zásuvkami z kolekcie SUPER SPEED. Vyrobená z lamino dosky.V komode je použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek.V komode sú použité koľajnice BLUM s brzdným systémom /volného/ zatvárania zásuviek.Tento nábytok je certifikovaný pre deti.

Komoda vysoká Frame GRAF

od 402,2 EUR

Zaujímavý, neortodoxný nábytok s priestrannou zásuvkou a spodnými dvierkami. Kubický tvar komody sa perfektne hodí k súčasným trendom v súčasnom dizajne. Originálne (a praktické) kluky jasne zdôrazňujú originálnosť daného nábytku. Viacfarebné rámy a tiež dve rôzne varianty korpusu (dna) - paleta DESIGN a paleta NATURAL umožňujú plne nábytok prispôsobiť tak, aby vyhovovali špecifickému užívaniu.

Komoda DAISY

294,1 EUR

Komoda pre mládež s tromi zásuvkami z kolekce DAISY. V knižnici miesto úchytov je použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek.

Komoda vysoká Frame OAK

od 402,2 EUR

Zaujímavý, neortodoxný nábytok s priestornou zásuvkou a spodnými dvierkami. Kubický tvar komody sa perfektne hodí k súčasným trendom v súčasnom dizajne. Originálne (a praktické) kľučky jasne zdôrazňujú originálnosť daného nábytku. Viacfarebné rámy a tiež dve rôzne varianty korpusu (dna) - paleta DESIGN a paleta NATURAL umožňujú plne nábytok prispôsobiť tak, aby vyhovoval špecifickému užívaniu.

Komoda ZÁMOK-schody 5 šuplíkov

375,2 EUR

Komoda ZÁMOK-schody 5 šuplíkov. Zaujme svojou praktickosťou a zároveň prekrásnym dizajnom. Vyrobená z vysoko kvalitnej MDF a lamino dosky. Má zábranu v tvare hradieb, a tak poskytuje ešte väčšie bezpečie. Robustná a odolná konštrukcia zaručuje bezpečné používanie po dlhé roky. Nosnosť komody - 120kg.

Komoda YOUNG

287,8 EUR

Komoda pre mládež s tromi zásuvkami z kolekcie YOUNG. V knižnici miesto úchytov je použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek.

Komoda RAINBOW

284,6 EUR

Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné použitie komody dlhé roky. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek. Tento nábytok je certifikovaný pre deti. Nábytok RAINBOW si môžete objednať aj v zelenej farbe.

Komoda ROMANTIC - 3 šuplíky

284,6 EUR

Komoda s krásnymi srdcovým úchytkami. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné použitie komody dlhé roky. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systém (voľného) zatváranie zásuviek. Tento nábytok je certifikovaný pre deti. Komoda je maľovaná vodnými akrylovými farbami (farby sú certifikované pre výrobu tovaru pre deti).

Ourbaby detská komoda - Medvedík růžová

akčná cena 113,2 EUR

Komoda Medvedík vyrobená z vysoko kvalitnej lamino dosky, dizajnom ladiaci k rovnomennej posteli Ourbaby. Obrázková aplikácia je ošetrená špeciálnym ochranným laminátom, vďaka ktorému sa dekorácie ľahko udržuje a je odolná proti odreniu. Vonkajšie rozmery komody: 80x80x40 cm.

Detská komoda Simple

201,6 EUR

KOMODA Simple - Je vyrobená z dosky MDF (prírodná dubová dyha) vo farbe duba, z MDF dosky v krémovej farbe a drevotriesky - Šírka 80, hĺbka 53, výška 86 cm Komoda Simple sa skvele hodí k postieľke a prebalovaciemu nástavcami z rovnakej kolekcie.

Kombinovaná komoda Lorento - limetka

81,- EUR

Kombinovaná komoda, ktorá rozžiari každú detskú izbičku! Bude sa páčiť chalanom aj dievčatám. Vhodný pre všetky vekové kategórie! Nábytok je veľmi kvalitne spracovaný. Jednotlivé diely majú zaoblené tvary, teda nábytok je bezpečný pre deti. Krásne farebné prevedenie: jaseň/ limetka. Materiál: odolný LTD materiál (ľahko sa udržiava).

Komoda - 2 suplíky Frame GRAF

od 338,5 EUR

Dve priestranné zásuvky vybavené bezpečnými a pohodlnými guličkovými koľajnicami, a to všetko uzavreté v inovatívnej a originálnej forme. Tak možno v skratke popísať dvoj šuplíkovú komodu z kolekcie FRAME. Charakteristické, trojuholníkové úchytky, v jasne a prehľadne rozdelených frontoch. Viacfarebné rámy definujú jedinečný charakter nábytku.

Komoda LOĎ

294,1 EUR

Komoda pre deti s tromi zásuvkami z kolekcie LOĎ. V komode miesto úchytov je použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek.

Komoda KORUNKA

294,1 EUR

Komoda pre mládež s tromi zásuvkami z kolekce KORUNKA. V komode miesto úchytov je použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek.

Komoda KORUNKA 6 šuplíková

375,2 EUR

Komoda so 6 zásuvkami. Dekoratívny predmet v tvare koruny na vrcholku komody. Komoda vyrobená z MDF a laminových dosiek. Hroty sú maľované vodovými akrylovými farbami. Na objednávku sú taktiež možné aj iné farby. Spodné časti zásuviek sú vanilkové alebo biele. Komoda je tiež v menšej verzii o rozmeroch 90x90cm (s tromi zásuvkami) alebo bez dekoratívnej korunky.

Komoda / schody NEMO

375,2 EUR

Komoda schody z kolekcie NEMO s tromi zásuvkami.. Môže byť použitá ako samostatne tak pod poschodovou posteľou. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné používanie na niekoľko rokov. Komoda je vyrobená z najkvalitnejšej MDF (stlačená drevná štiepka pod tlakom). Písací stôl má všetky hrany zaoblené, a tým je úplne bezpečné.

Komoda CLASIC

294,1 EUR

Komoda pre mládež s tromi zásuvkami z kolekcie CLASIC. V komode miesto úchytov je použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek.

Komoda EMO 3 šupliková

326,7 EUR

Komoda pre mládež s tromi zásuvkami z kolekcie EMO. V komode miesto úchytov je použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. Vyrobená z vysoko kvalitnej lamino dosky s potlačou. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek.

Komoda VESMÍR

326,7 EUR

Komoda pre mládež s tromi zásuvkami z kolekcie VESMÍR. V komode je miesto úchytov použitý "touch system" na otváranie a zatváranie zásuviek. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. Hrany nábytku sú zaoblené. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systémom (voľného) zatváranie zásuviek.

Komoda 3 zásuvková FLOWER

284,6 EUR

Komoda s krásnymi drevenými kvetmi. Pevná a odolná konštrukcia zaisťuje bezpečné použitie komody dlhé roky. U komody sú použité koľajnice BLUM z brzdným systém (voľného) zatváranie zásuviek. Tento nábytok je certifikovaný pre deti. Komoda je maľovaná vodnými akrylovými farbami (farby sú certifikované pre výrobu tovaru pre deti).

Komoda MUSIC-3 šuplíky

326,7 EUR

Komoda MUSIC s tromi zásuvkami. Celkové rozmery 86x110x54cm. Komoda používa bezpečné (pomalé) zatváranie šuplíkov. Nábytok má certifikát bezpečnosti na použitie u detí. Komoda je vyrobená z vysoko kvalitnej lamino dosky s potlačou. Miesto úchytov je u komody použitý "touch system" na otváranie a zatváranie šuplíkov.

Komoda 4-šuplíková

od 521,3 EUR

"First" je kolekcia nábytku pre novorodencov a deti v dojčenskom veku. Materiál najvyššej kvality je vyrobený s ohľadom na mimoriadnu citlivosť dieťaťa. Všetky drevené prvky (vrátane dyhy) sú upravené ručne vrátane prímesou prírodných rastlinných olejov. Čelá skriniek a zásuviek vyrobené z MDF dosky.

Komoda Elle

287,8 EUR

Jedna je málo, tri sú moc? Vďaka svojmu nenápadnému štýlu je táto komoda príjemnou alternatívou bohato zdobených komôd ponúkaných na trhu. Jej jednoduchý, ale elegantný dizajn sa dokonale prispôsobí každému interiéru. Korpus komody je vyrobený z drevotriesky, lamina, čelá z lakovanej MDF a HDF dosky.

Komoda - 2 šuplíky Frame OAK

od 338,5 EUR

Dve priestranné zásuvky vybavené bezpečnými a pohodlnými guličkovými koľajnicami, to všetko uzavreté v inovatívnej a originálnej forme. Tak možno v skratke popísať dvoj šuplíkovú komodu z kolekcie FRAME. Korpus nábytku je vyrobený z lamino dosky. Hrany konštrukcie sú vyrobené z prírodného duba.

Komoda Beep POP

od 331,5 EUR

Beep - nábytok aký chcete! Moderná, originálna kolekcia nábytku pre mládež inšpirovaná súčasnými trendmi. Nábytok z kolekcie Beep vďaka univerzálnemu, modernému dizajnu je možné doladiť takmer do každého interiéru. Zaoblené tvary konštrukcie doladené výraznými, originálnymi detailmi tvoria nádherný celok.

Komoda OFF ROAD - 3 šuplíky

326,7 EUR

Komoda OF ROAD s tromi zásuvkami. Celkové rozmery 86x110x54 cm.Miesto úchytov je u komody použitý "touch system" na otváranie a zatváranie šuplíkov. Na želanie je možné tento "touch system" vymeniť za štandardný úchytkový systém. Komoda je vyrobená z vysoko kvalitnej lamino dosky s potlačou. Nábytkovú zostavu OFF ROAD je možné objednať aj v inom farebnom prevedení: -čela: sivá s potlačou -korpusy (bočné diely, police): sivé, biele, červené, modré, zelené, oranžové

Komoda ZÁMOK - 3 šuplíky

284,6 EUR

Prekrásna komoda ZÁMOK - 3 šuplíky z nábytkovej zostavy ZÁMOK. Vyrobená z veľmi kvalitnej MDF a lamino dosky. Rozmery: V110 x S91 x h54 cm (výška komody bez ozdobného okraja 90 cm). Robustná a odolná konštrukcia zaručuje bezpečné používanie komody po dlhé roky. Nábytkový systém používa bezpečné (pomalé) zatváranie zásuviek.

Komoda Beep GRAF

od 331,5 EUR

Beep - nábytok aký chcete! Moderné, originálne kolekcie nábytku pre mládež inšpirované súčasnými trendmi. Nábytok z kolekcie Beep vďaka univerzálnemu, modernému designu je možné doladiť takmer do každého interiéru. Zaoblené tvary, šedá konštrukcia doladená výraznými, originálnymi detailmi tvoria nádherný celok.

Komoda 2-šuflíky Simple

od 388,1 EUR

Ak Vám nestačí len šatníková skriňa je tu ešte aj komoda. Pretože kde inde ešte umiestniť zvyšok oblečenia ako v komode? Dva plne vysuvatelné objemné šuplíky pomôžu v usporiadaní rôznych detských vecí i oblečenia. VÝHODY TEJTO KOMODY: *Originálne farebné prevedenie *Pevná konštrukcia z bukového dreva (konštrukcia komody) kombinovaný s mdf (predné časti šuplíkov) zaručujúce bezpečnosť a stabilitu.

Komoda 4-šuplíková

od 502,8 EUR

"First" je kolekcia nábytku pre novorodencov a deti v dojčenskom veku. Materiál najvyššej kvality je vyrobený s ohľadom na mimoriadnu citlivosť dieťaťa. Všetky drevené prvky (vrátane dyhy) sú upravené ručne vrátane prímesou prírodných rastlinných olejov. Čelá skriniek a zásuviek vyrobené z MDF dosky.

Tří-šupliková komoda First

od 400,7 EUR

"First" je kolekcia nábytku pre novorodencov a deti v dojčenskom veku. Na základe materiálov najvyššej kvality, vyrobené s mimoriadnou citlivosťou na otázky týkajúce sa ekológie. Všetky drevené prvky (vrátane dyhy) sú upravené ručne vrátane prímesi prírodných rastlinných olejov. Čelá skriniek a zásuviek sú vyrobené z MDF a priečky postieľok sú pokryté akrylovými ekologickými farbami.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
p.alenka-m.-iii.jpg pokojicek-130.jpg DSC_8209.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok