infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Domčeky pre bábiky

Domčeky pre bábiky


Každé malé dievčatko si rada hrá s bábikami. Ovšem bábiky tiež potrebujú niekde bývať. Práve preto malé slečny túžia po peknom domčeku, v ktorom by svojím bábikám dopriali útočisko. Splniť ich túžbu našťastie nie je tak zložité. V ponuke sú krásne domčeky z dreva, ktoré ponúkajú všetko, čo štadartný obytný dom. Dievčatka v nich nájdu kúpeľňu, kuchyňu, obývaciu izbu aj spálňu. Nechýba samozrejme všetok nábytok. Samozrejme ide o úplne zdravotne nezávadný materiál, všetko je spracované s dôrazom na detail a tak, aby bola detská hra úplne bezpečná. Ich milovanej bábiky tak získajú dokonalý komfort v bývaní. Navyše domčeky sa dajú veľmi jednoducho zmontovať, stačí na to len krížový skrutkovač.

Produkty v kategórii

Drevený domček pre bábiky Rozprávková rezidencia

85,4 EUR

Každé dievča sníva o domčeku pre bábiky ako z rozprávky. Teraz sa jej sny môžu splniť vďaka drevenému domčeku s dvoma bábikami. Urobte svojmu dieťaťu radosť týmto jedinečným darčekom! Domček sa skladá zo štyroch miestnosti - kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba a spálňa - ktoré možno zvyčajne nájsť v reálnom dome.

Drevený domček pre bábiky Kráľovská rezidencia

92,1 EUR

Každé dievča sníva o domčeku pre bábiky ako z rozprávky. Teraz sa jej sny môžu splniť vďaka drevenému třípatrovému domčeka. Domček sa skladá z troch poschodí, v ktorých sa nachádza dokopy 5 miestností (kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, spálňa). Okrem toho, má dom tiež terasu. Súčasťou balenia je aj 17 ks nábytku.

Drevený domček pre bábiky Malibu

124,4 EUR

Krásny, vyrobený z dreva domček pre bábiky je ideálny pre dlhé chvíle zábavy pre každú dievča a jej kamarátky. Domček sa skladá z troch poschodí, v ktorých sa nachádza dokopy 4 miestností (kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, spálňa). Okrem toho, má dom aj výťah. Súčasťou balenia je aj 10 ks nábytku.

Detský kartónový domček pre bábiky

9,2 EUR

Ťuk, ťuk! Je tam niekto? Práve sa otvárajú dvere do sveta bábik. Domček snov spolu so sadou samolepiek umožní deťom vyzdobiť si vlastné a originálne bývanie pre malé obyvatelia. Vyrobený z 5-vrstiev bieleho vlnitého kartónu. Balenie obsahuje: - Biely domček - Sada nálepiek, ktorými možno domček ozdobiť Rozmery balenia: 58 x 39 x 3 cm Rozmery domčeka: 40 x 31 x 44 cm

Drevený domček pre bábiky Beverly Hills

131,1 EUR

Unikátny domček pre bábiky vyrobený z dreva, poskytuje hodiny zábavy pre dievčatká a jej kamarátky. Domček je ideálny pre veľké bábiky typu Barbie, ktoré sa v tomto dome budú cítiť ako v paláci. Výrobok je vyrobený z dreva, s dôrazom na detail a bezpečnosť hry. Domček sa skladá z 3 poschodí, v ktorých je celkom 5 miestností - kúpeľňa, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, spálňa, terasa - ktoré možno zvyčajne nájsť v reálnom dome.

Drevený domček pre bábiky Ružová rezidencie

95,1 EUR

Domček ako z rozprávky určite poteší každú dievča. Teraz sa jej sny môžu splniť vďaka drevenému domčeku s dvoma bábikami. Urobte svojmu dieťaťu radosť týmto jedinečným darčekom! Domček sa skladá z 3 poschodí, v ktorých je celkom 5 miestností - kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, spálňa, terasa - ktoré možno zvyčajne nájsť v reálnom dome.

Drevený domček pre bábiky

akčná cena 70,9 EUR

Každé dievča sníva o domčeku pre bábiky ako z rozprávky. Teraz sa jej sny môžu splniť vďaka drevenému domčeku s bábikami. Domček sa skladá z dvoch poschodí, na ktorých sú 4 miestnosti. Vnútorné steny majú tapety a kresby, ktoré naznačujú, na aký účel sú určené danej miestnosti. Súčasťou balenia je aj 14 ks nábytku + 4 bábiky.

Drevený modulový domček pre bábiky

104,- EUR

Tento krásny a moderný domček sa skladá z 2 samostatných modulov, ktoré možno umiestniť niekoľkými rôznymi spôsobmi. Výrobok je vyrobený z dreva, s dôrazom na detail a bezpečnosť hry. Domček je nutné zostaviť podľa priloženého návodu. K montáži je potreba krížový skrutkovač - nie je súčasťou balenia.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
Postel_Neo_Plus_Olse_pani_Maresova.JPG 16923861_1463599163659728_379267088_n.jpg helenka-iii.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok