infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Detské sánky

Detské sánky


Kvalitné detské sánky s operadlom, rukoväťou a fusakom alebo hrejivou podložkou.

Produkty v kategórii

Ochranná fólia na sánky priesvitná

akčná cena 10,7 EUR

Univerzálna ochranná fólia pre všetky druhy sánok s držadlom. Praktická a funkčná fólia, ktorá chráni pred vetrom a snehom. Poskytuje maximálne pohodlie počas jazdy, dokonca aj za zlého počasia. Ponúkame výber z dvoch typov ochranných fólií: 1.) fólia s čiernou textíliou, ideálna do mrazivého počasia 2.

Detské sánky pre dvojčatá Duo biele

akčná cena od 74,- EUR

Nová kolekcia! Detské sánky pre dvojčatá s operadlom, madlom a vlnenými podložkami. Sánky majú pevnú oceľovú konštrukciu a madlo, ktoré možno výškovo regulovať alebo podľa potreby demontovať. Opierku možno tiež demontovať. Sedadlo je vyrobené z masívnych drevených lát. Dĺžka sánok - 123 cm.

Detské boby s brzdami

akčná cena od 7,7 EUR

Detské boby firmy Maltex vybavene dvoma brzdiacimi pákami. Ideálne na zimné radovánky. Boby sú vyrobené z odolného plastového materiálu. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmer detských bôbov: 79 x 43 cm.

Detské lyže

akčná cena od 10,7 EUR

Krásne detské lyže vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu. Jednoduché viazanie umožňuje jednoduché nasadenie a zvesenie lyží. Sada obsahuje paličky s pohodlnou rukoväťou a s vhodne zvolenou dĺžkou k lyžiam. Vaše dieťa si užije veľa zábavy v zimnom období. Dĺžka lyží: 70cm Vhodné pre deti od 2 rokov.

Detské sánky s fusakom a tlmičmi

akčná cena od 60,3 EUR

Detské sánky s operadlom, madlom a podložkou sú ideálnym pomocníkom do zimných dní. Detské sánky majú špeciálne odpruženie (patentované tlmiče), pevnú oceľovú konštrukciu a madlo, ktoré možno výškovo regulovať. Madlo aj opierku možno demontovať. Sedátko je vyrobené z masívu bukových lát.

Detské sánky pre dvojčatá

akčná cena 50,7 EUR

Detské sánky pre dvojčatá s operadlom, madlom a podložkou majú pevnú oceľovú konštrukciu. Držadlo je možné výškovo regulovať. Možnosť odstránenia operadla a madlá. Sedadlo je vyrobené z bukových lát. V komplete s detskou podložkou chráni pred chladom. Dĺžka sánok - 123 cm Šírka sánok - 40 cm Dĺžka sedadla - 1 m Šírka sedadla- 26 cm Výška madla - minimum-maximum - 110 cm Výška operadla (od sedenia) - 44 cm Výška od zeme k sedadlu - 26 cm Váha - 4 kg

Detské sánky pre dvojčatá Duo farebné

akčná cena od 71,- EUR

Nová kolekcia! Detské sánky pre dvojčatá s operadlom, madlom a vlnenými podložkami. Sánky majú pevnú oceľovú konštrukciu a madlo, ktoré možno výškovo regulovať alebo podľa potreby demontovať. Opierku možno tiež demontovať. Sedadlo je vyrobené z masívnych drevených lát. Dĺžka sánok - 123 cm.

Farebné detské sánky s kovovým madlom a tlmičmi

akčná cena 52,5 EUR

Nová kolekcia! Krásne detské sánky s operadlom a madlom s pevnou oceľovou konštrukciou a odpružením - patentované tlmiče. Madlo dá výškovo regulovať. Možnosť odstránenia operadla a madla. Sedadlo je vyrobené z bukových latí. Dĺžka sánok - 110 cm Šírka sánok - 40 cm Dĺžka sedadlá - 68 m Šírka sedadla- 26 cm Výška madla - min.

Detské boby bez bŕzd

akčná cena od 5,5 EUR

Detské boby bez bŕzd sú vyrobené z tvrdeného plastového materiálu vhodné pre zjazd zasnežených kopcov. Výber z mnohých krásnych farieb. Vhodné pre deti od 4 rokov. Rozmer detských bôbov: 79 x 43 cm.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
p7040046.jpg helenka-iii.jpg snimek-325.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok