infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Detské obrazy na stenu

Detské obrazy na stenu


Rozveseľte detskú izbičku farebnými obrázkami. Ponúkame obrázky ručne maľované na plátno alebo špeciálne tlačenej. V tejto kategórii si iste každý nájde to "svoje".

Produkty v kategórii

Detský obrázok č.04 - Koník

10,- EUR

Detský obrázok "Koník" vytvorí jedinečnú atmosféru v každej detskej izbičke! Vďaka rozmanitosti vzorov a bohatých farieb sa bude páčiť všetkým malým zákazníkom: dievčatkám, chlapcom, ale aj novorodencom :-) Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie.

Detský obrázok č.14 - SWEET TREE (St2)

10,- EUR

Krásny detský obrázok s jemným jarným motívom, ktorý rozžiari každú detskú izbičku! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Detský obrázok č. 52 - Sovičky

akčná cena 7,- EUR

Detský obrázok Sovičky vykúzli úsmev na detských aj dospelých tvárach! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám. Boky obrázkov sú tiež potlačené, teda celá kompozícia vytvára rozmerný efekt.

Detský obrázok č.13 - SWEET TREE (St1)

10,- EUR

Detský obrázok s krásnym jarným motívom, ktorý zdvihne náladu všetkým! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Detský obrázok č.03 ​​- Nákladiak

10,- EUR

Detský obrázok s motívom nákladného auta, ktorý rozžiari každú chlapčenskú izbičku! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Detský obrázok č.15 - SWEET TREE (St3)

10,- EUR

Detský obrázok s jemným jarným motívom, ktorý zdvihne náladu všetkým! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Detský obrázok č.01 - Žlté autíčko

10,- EUR

Krásny detský obrázok "Žlté autíčko" rozžiari každú chlapčenskú izbičku! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Rámčeky TriFrame

od 101,7 EUR

Novinka!Triframe-neobvyklé very elegantní trojdílné Rámečky. Diky originálnímu kompozici tvaru a slza na jakýkoliv rámeček zavěsit způsob. Zajímavého slza účinek dosáhnout spojením více rámečků. Rámečky vyrobeny z 18 mm MDF lakované desky. Produkt je k dispozícii v šiestich rôznych farbách.

Detský obrázok č.02 - Hasičské auto

10,- EUR

Krásny detský obrázok, ktorý rozžiari každú chlapčenskú izbičku! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Detský obrázok č.41 - Vesmír

10,- EUR

Detský obrázok "Vesmír" vykúzli atmosféru kozmu v každej detskej izbičke! Vďaka rozmanitosti vzorov a bohatých farieb sa bude páčiť všetkým malým zákazníkom: dievčatkám, chlapcom, ale aj novorodencom :-) Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie.

Detský obrázok č.16 - HAPPY DAISIES Blue

akčná cena 7,- EUR

Detský obrázok s motívom jarné kvetinky, ktorý urobí radosť každej malej slečne! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Detský obrázok č.40 - Lietadlá (S2)

10,- EUR

Detský obrázok "Lietadlá" rozžiari každý chlapčenskú izbičku! Spolu so samolepkami, hodinami, vankúšom a chráničom tvorí jedinečný doplnkový set! Obrazy sú tlačené špeciálnymi farbami na vysoko kvalitných plátnach, vďaka čomu majú vysoké rozlíšenie. Plátno je natiahnuté na 2 cm široký rám.

Detský obrázok - Macko Pu

8,8 EUR

Detský obrázok s Mackom Pu rozveselí každú detskú izbičku a určite poteší všetkých jeho obdivovateľov.   AKRYLOVÉ OBRAZY na priehľadnom akrylu, vyrábame metódou polymérového digitálnej tlače.

Detský obrázok - Mickeyho Klubík

8,8 EUR

Detský obrázok Mickeyho Klubík rozveselia každú detskú izbičku!   AKRYLOVÉ OBRAZY na priehľadnom akrylu, vyrábame metódou polymérového digitálnej tlače.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
p.-m.-maresova-i.jpg postel-140x70-002-pani-petra.jpg pani-sona-matejickova.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok