infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Detské hodiny

Detské hodiny


Dětské hodiny sú neodmysliteľnou súčasťou každej detskej izby. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie. Zreteľná viditeľnosť zo všetkých uhlov pohľadov, a to vrátane sekundovej ručičky. Mnohé varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim Vášho dieťaťa bude prospešný potrebám dieťaťa ako aj Vašim potrebám.

Dětské hodiny

průměr: 25 cm
průměr ciferníku: 21.5 cm
materiál: plast
strojek quartz poháněný jednou baterií R6 (AA)

Produkty v kategórii

Dětské hodiny Futbal

akčná cena 9,2 EUR

Detské hodiny vhodné pre každého fanúšika futbalu. Prenáša atmosféru z futbalového štadióna do detskej izbičky. Vnáša hravú atmosféru z futbalového prostredia priamo do detskej izby. Každá hodina označená futbalovou loptou.

Detské nástenné Hodiny Frozen

7,- EUR

Nástenné Hodiny Frozen o veľkosti cca 25 cm.Provoz na 1 batériu AA.

Detské hodiny Roztomilý medvedík

akčná cena od 8,3 EUR

Krásne detské hodiny s motivom roztomilého medvedíka. Veľmi obľúbený motive ktory rozžiari každú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanu, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

Detské hodiny Zvieratká

akčná cena od 8,3 EUR

Krásne ské hodiny se zvieratkami. Vďaka jednoduchého dizajnu sú hodiny vhodné do každého izbičiek. Sú ideálne pre výučbu názvu zvieratiek v anglickom jazyku. Učenie hrou. Rozmery: priemer 255 mm plastový rámik plastové sklo Hodiny sú poháňané jednou batériou R6 (AA).

Detské hodiny Zvieratká anglicky červené

akčná cena 8,3 EUR

Krásne ské hodiny se zvieratkami. Vďaka jednoduchého dizajnu sú hodiny vhodné do každého izbičiek. Sú ideálne pre výučbu názvu zvieratiek v anglickom jazyku. Učenie hrou. Rozmery: priemer 255 mm plastové sklo Hodiny sú poháňané jednou batériou R6 (AA).

Detské hodiny Mašinka

akčná cena od 8,3 EUR

Krásne detské hodiny s motivom mašinky. Veľmi obľúbený motiv rozžiarí každú chlapčenskú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanku, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

Detské nástenné hodiny Spiderman

5,- EUR

Detské nástenné hodiny na batérie s obľúbeným hrdinom Spidermanom o priemere cca 24cm. Batérie AA.

Detské hodiny Sloník

akčná cena 22,3 EUR

Hodiny + nástenné samolepky Roztomilý sloník určite poteší všetky deti. Hodiny sa samolepkami sa hodí do detských izieb, hracích kútikov, škôlok a pod. Je to ideálny a originálny darček pre deti. Samolepky sa dá nalepiť na ľubovoľnú hladkú plochu napr. Na steny, sklo, dlaždice či nábytok. špecifikácie:   - Batérie AA   - Celkové rozmery: 65 cm x 60 cm

Detské hodiny Nezbedný dráčik

akčná cena 24,6 EUR

Hodiny + Nástenné Samolepky Nezbedný, roztomilý dráčik iste poteší každé dieťa. Hodiny sa samolepkami sa Hódi robiť detských izieb, hracích kútika, Skolek POD. Je to IDEÁLNE originálny darček pre deti. Samolepky sa dá nalepiť na ľubovoľnú hladkú plochu Entry. na steny, sklo, dlaždice ČI nábytok.

Detské hodiny Roztomilý zajačik

akčná cena 18,3 EUR

Hodiny + nástenné samolepky Hodiny sa samolepkami sa hodí do detských izieb, hracích kútikov, škôlok a pod. Je to ideálny a originálny darček pre deti. Samolepky sa dá nalepiť na ľubovoľnú hladkú plochu napr. Na steny, sklo, dlaždice či nábytok. špecifikácie:   - Batérie AA   - Celkové rozmery: 62 cm x 48 cm

Detské hodiny Snoopy

akčná cena od 8,3 EUR

Krásne detské hodiny s motivom psíka Snoopy. Veľmi obľúbený motive ktory rozžiari každú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanu, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
P1050112.JPG PB050755.JPG multifunkcni-kolebka-2.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok