infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Detské hodiny

Detské hodiny


Dětské hodiny sú neodmysliteľnou súčasťou každej detskej izby. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie. Zreteľná viditeľnosť zo všetkých uhlov pohľadov, a to vrátane sekundovej ručičky. Mnohé varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim Vášho dieťaťa bude prospešný potrebám dieťaťa ako aj Vašim potrebám.

Produkty v kategórii
Len skladom

Detské hodiny Mašinka

akčná cena od 8,5 EUR

Krásne detské hodiny s motivom mašinky. Veľmi obľúbený motiv rozžiarí každú chlapčenskú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanku, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

Detské nástenné hodiny Sovička

21,3 EUR

Tieto nádherné drevené hodiny sa hodia do chlapčenskéj aj dievčenského izby. Hodiny sú navrhnuté americkou značkou Fantasy Fields. Hodiny sú perfektnou dekoráciou a praktickým doplnkom zároveň. Hodiny vyžadujú jednu AA batériu. Batérie nie sú súčasťou balenia. Hodiny sú ručne maľované a pri výrobe je kladený veľký dôraz na detail! Rozmery: 28 x 26 x 2,5 cm

Detské hodiny mráčky 73 biele

14,7 EUR

Obľúbený vzor mráčika na hodinách sa bude hodiť do všetkých izbičky. Príjemný a nápaditý dizajn pre všetky vekové kategórie vašich detí. Dobre zreteľné zo všetkých uhlov pohľadu vrátane sekundové ručičky. Početné varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim vášho dieťaťa bude prospešný jeho i vašim potrebám.

Detské hodiny č. 03 Lienky

14,7 EUR

Detské hodiny s lienkami vyzdobí izbičku nielen každej malej princeznej, ale aj staršie slečny. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín.

Detské hodiny č. 35 Žlté kvety

14,7 EUR

Krásne kytičky zútulnia každý dievčenské izbičku. Príjemný a nápaditý dizajn pre všetky vekové kategórie vašich detí. Dobre zreteľné zo všetkých uhlov pohľadu vrátane sekundové ručičky. Početné varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim vášho dieťaťa bude prospešný jeho i vašim potrebám.

Detské hodiny Nezbedný dráčik

akčná cena 15,5 EUR

Hodiny + Nástenné Samolepky Nezbedný, roztomilý dráčik iste poteší každé dieťa. Hodiny sa samolepkami sa Hódi robiť detských izieb, hracích kútika, Skolek POD. Je to IDEÁLNE originálny darček pre deti. Samolepky sa dá nalepiť na ľubovoľnú hladkú plochu Entry. na steny, sklo, dlaždice ČI nábytok.

Detské hodiny mráčky 72 čierne

14,7 EUR

Obľúbený vzor mráčika na hodinách sa bude hodiť do všetkých izbičky. Príjemný a nápaditý dizajn pre všetky vekové kategórie vašich detí. Dobre zreteľné zo všetkých uhlov pohľadu vrátane sekundové ručičky. Početné varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim vášho dieťaťa bude prospešný jeho i vašim potrebám.

Detské hodiny Snoopy

akčná cena od 7,7 EUR

Krásne detské hodiny s motivom psíka Snoopy. Veľmi obľúbený motive ktory rozžiari každú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanu, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

Detské hodiny č. 09 Slniečko

14,7 EUR

Krásne hodiny sa slniečkom rozžiari všetky detské izbičky. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín.

Detské hodiny Plyšový pes

akčná cena od 7,- EUR

Detské hodiny sú neodmysliteľnou súčasťou každej detskej izby. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť z každého uhla pohľadu, a to vrátane sekundovej ručičky. Mnohé varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim Vášho dieťaťa bude prospešný potrebám dieťaťa ako aj Vašim potrebám.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
p.-m.-maresova-ii.jpg p.-m.-maresova-i.jpg multifunkcni-kolebka-2.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.