infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Aktívne centrá

Aktívne centrá


V súčasnosti majú zelenú hlavne interaktívne hračky, ktoré dokážu dieťa stimulovať v jeho zvedavosti. Aktívná centrá ponúkajú dieťaťu rôzne aktivity napríklad hmatové, zvukové či svetelné. Po stlačení tlačidla sa ozve zvuk, rozsvieti sa svetlá, rozohrá sa hudba. Zvyčajne je súčasťou aj jedna či dve elektronicke stanice. K dispozícii sú rôzne druhy činností rozvíjajúce detskú fantáziu a chuť spoznávať svet. Výhodou je, že centrá bývajú vybavená zvyčajne sedadlami otočnými o 360 °, takže sa dieťa môže točiť dokola, chodiť okolo hracieho pultíku. Navyše sa tieto sedadlá dajú ľahko odopnúť a vyčistiť. Dajú sa tiež nastaviť rôzne výškové pozície aktívneho centra a hračka vďaka tomu rastie rovno s potomkom.

Produkty v kategórii

Fisher Price Pejskův spievajúci stolček

73,2 EUR

Zapojte sa do zábavy s výukovým stolčekom, psíkom a jeho kamarátov! Tento dvojjazyčný stolček s rôznymi aktivitami obsahuje všetky obľúbené detské postavičky.Interaktivní obsah na tému Psík a jeho kamaráti nabáda dieťa k skúmaniu stolčeku, pri ktorom sa učia a zároveň si hrá! Keď si prestane hrať s jednou aktivitou, rozsvieti sa a prehovorí na neho ďalšie a nabáda ich skúmať stolček ďalej.

Bright Starts AKTÍVNE CENTRUM OBAL OBOUNCE ACTIVITY CENTER 4M +

147,7 EUR

Veľmi obľúbené aktívne centrum so svetlami, zvukmi a melódiami podporuje dieťa v pohybe. Vďaka 3 rôznym výškovým pozíciám rastie s Vaším bábätkom. Odnímateľná sedacia časť umožňuje jednoduché čistenie. vlastnosti: - 15 + aktivít vrátane 2 elektronických hračiek so svetelnými a    zvukovými efektmi - Výškovo nastaviteľné sedadlo umožňuje rásť s dieťaťom - Otočné    sedadlo o 360 ° pre neustálu interakciu - Odnímateľná sedacia časť, ktorá sa ľahko čistí

Bright Starts Aktívne centrum Zippity Zoo 3-in-1 Around We Go

akčná cena 143,9 EUR

Aktívne centrum, chodítko a hrací pultík - všetko v jednom. Tot aktivní centrum podporuje rozvoj smyslů dítěte – např. chrastítka, barevné figurky, apod. taktéž podporuje dítě v pohybu. VLASTNOSTI: - Aktívne centrum je navrhnuté tak, aby rástlo s dieťaťom - Sedadlo sa otáča o 360 ° a tak umožňuje dieťaťu chodiť okolo hracieho pultíku - 15+ aktivít zahŕňa: - Elektronickú stanicu s ovládaním hlasitosti a 3 režimy prehrávania: melódie, zvuky zvierat a klavír - Flip knihu s farebnými znakmi - Sloníča Poppera s otáčavými guličkami a bezpečnostné detské zrkadlo pre sebapoznávania - Dva tučniaky, rybku a veľrybu - Hračku - levíčka - Lopta s guličkami - Palmu s bezpečnostným zrkadlom - Vyžaduje 3 C batérie - nie sú súčasťou balenia - Sedadlo a hračky možno ľahko čistiť - Rozmery výrobku: 93,98 cm x 3,5 cm x 55,88 cm

Bright Starts aktívne centrum Springin' Safari Bounce-A-Round

129,2 EUR

Populárne aktívne centrum s vtipnými postavičkami a hračkami obsahuje rôzne elementy, ktoré podporujú rozvoj zmyslov dieťaťa - napr. Hrkálky, farebné figúrky, a pod. Taktiež podporuje dieťa v pohybe. Vďaka 3 rôznym výškovým pozíciám rastie s Vaším bábätkom. Umývateľná sedacia časť umožňuje jednoduché vyčistenie.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
postylka-160-a-maly-kuba.jpg princess-postylka-dvoj.-mmb.jpg obr3.JPG
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok