infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Ubytování pro rodiny s dětmi v Beskydech
Nachádzate sa: Hlavná strana > Tapety > 6 dielne fototapety

6 dielne fototapety

Premeniť biele steny detskej izby v útulné prostredie, kam sa bude dieťatko tešiť, to by malo byť cieľom každého rodiča. Pomôcť k tomu môžu fototapety s obľúbeným rozprávkovým motívom. Bielu výmaľbu tak zakryjú deťom dôverne známu scenérií. Rozmery tapiet môžu byť cca 152 cm krát 243 cm, záleží aj na tom, či je motív na výšku či na šírku. Pre ľahšiu aplikáciu na stenu sa skladá zo šiestich dielov. Na výber je k dispozícii bohatá škála rôznych motívov vrátane licencovaných Disney motívov. Pokiaľ si tapetu s motívom kúpite, ešte pred aplikáciou si rozložte po podlahe a zistite, či je vytlačená kvalitne a diely naozaj lícujú. Mali by mať vždy 6 mm presah. Prejdite to veľmi starostlivo, pretože akonáhle už je tapeta upevnená na stenu, strácate tým možnosť ju reklamovať. Tapety s pestrou škálou motívov vytvorí z detskej izby dejisko rozprávkových príbehov.

Produkty v kategórii

Detska 6 dielna tapeta Princezny na lúke

akčná cena 47,5 EUR

Krásna dekorácia s roztomilým prasiatkom Georgom. Zažite veľa zábavy aj s jeho kamarátom dinosaurom.  Celkový rozmer nalepeného plagátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skladá sa z 6tich panelov. AKO POUŽIJETE: Vaša nástenná tapeta sa skladá z panelov. Prostredníctvom prísnych procesov pre kontrolu výstupnú kvalitu sa snažíme, aby sme vám prinášali produkty v špičkovej kvalite a perfektnom stave.

Detská 6 dielna tapeta Toy Story

akčná cena 47,1 EUR

Skvelá farebná fototapeta s motívom ústredných hrdinov obľúbenej rozprávky Toy Story. Pripojte sa k Woodymu, Buzzovi a Jessi a zažite s hračkami veľa dobrodružstiev. Celkový rozmer nalepeného plagátu Walltastic je 152,4 cm široký a 243,84 vysoký a skladá sa z 6ti panelov. AKO POUŽIJETE: Vaša nástenná tapeta sa skladá z panelov.

  
Kategórie tovaru
Certifikát
  • Získali sme vďaka spokojnosti prestížny certifikát Overené zákazníkmi
Heureka - overené zákazníkmi
Novinky emailom
  • Prihláste sa k odberu noviniek emailom
Informacie
Naši zákazníci
p6220262.jpg pani-kosova.jpg pic076.jpg
Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
E-mail:

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

banaby - detský nábytok